Napad na kantor! Napastnik był uzbrojony?

0

Napad na kantor w Rynku!Około godziny 9 rano doszło do napadu na jeden z kantorów w centrum Paczkowa. Ze wstępnych informacji wynika, że nieustalony dotąd sprawca wtargnął do lokalu tuż po jego otwarciu i wyrwał właścicielce torebkę, w której mogła znajdować się znaczna suma pieniędzy.

Napad na kantor w Rynku!

Około godziny 9 rano doszło do napadu na jeden z kantorów w centrum Paczkowa. Ze wstępnych informacji wynika, że nieustalony dotąd sprawca wtargnął do lokalu tuż po jego otwarciu i wyrwał właścicielce torebkę, w której mogła znajdować się znaczna suma pieniędzy.

Sprawca przestępstwa wciąż pozostaje na wolności, dlatego policja na razie nie udziela szczegółowych informacji. Zapytany o komentarz w tej sprawie rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nysie Marcin Greń potwierdził jedynie, że zdarzenie miało miejsce, dodając, iż na obecną chwilę nie można powiedzieć na ten temat nic więcej, gdyż trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu zajścia.

Z nieoficjalnych informacji, jakie docierają do nas od Państwa wynika, że kobieta została uderzona, a napastnik był uzbrojony. Niestety nie udało nam się tego potwierdzić.

O szczegółach zajścia postaramy się informować na bieżąco.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply