„Neo-Nówka” zaświeci w naszym mieście

0

Neo-Nówka w PaczkowiePowstał kilka lat temu w jednym z wrocławskich akademików. Jego członkowie pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. Zostali dostrzeżeni i obecnie pozostają jednym z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.

Kabaret Neo-Nówka, bo o nim mowa, w swych programach zajmuje się wszechobecym absurdem i w sposób prześmiewczy pokazuje przemiany społeczno-kulturalne zachodzące w naszym kraju. Scenariusze ich skeczy pisze samo życie. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”.

Już za dwa tygodnie, 6 lutego (godz. 16.30) Michał Gawliński, Radek Bielecki i Roman Żurek odwiedzą także nasze miasteczko. W sali paczkowskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji satyrycy z Wrocławia zaprezentują swój najnowszy program pt. „Seks, alkohol i książki”. Kontrowersyjny, odważny, zaskakujący, śmieszny i wzruszający to trzy słowa o programie – resztę trzeba zobaczyć. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w biurze OKiR w godz. 10.00 – 17.00. Ilość miejsc ograniczona.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply