Nowa myjnia przy ul. Sienkiewicza

0

Nowa myjnia przy ul. SienkiewiczaOd niedawna właściciele „czterech kółek” mogą skorzystać w naszym mieście z nowej usługi. Przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z paczkowską obwodnicą uruchomiono samoobsługową myjnię samochodową.

Od niedawna właściciele „czterech kółek” mogą skorzystać w naszym mieście z nowej usługi. Przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z paczkowską obwodnicą uruchomiono samoobsługową myjnię samochodową.

Jak podkreślają właściciele firmy ABC AUTO ZYGMUNT, jest to pierwszy tego typu obiekt w okolicy. Umycie pojazdu kosztuje średnio od 4 do 8 zł w zależności od wielkości pojazdu i zabrudzeń. O tym ile pieniędzy wydamy na mycie decydujemy samodzielnie, wrzucając monetę i wybierając odpowiedni program. Średni czas mycia jednego samochodu to ok. 6-7 minut.

Nowa myjnia czynna jest od 7 rano do zmierzchu, a już niebawem będzie funkcjonować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W miesiącach letnich właściciele planują również ustawienie odkurzaczy samoobsługowych. Instrukcję obsługi myjni można znaleźć na stronie www.myjniapaczkow.pl. Na miejscu zawsze można również liczyć na fachową pomoc. 

 

{gallery}myjnia:299:171:0:0{/gallery}

{loadposition adsense1}

 

Leave a Reply