Nowopowstałe stowarzyszenie zaprasza na rajd rowerowy

0

22 karpacki batalion piechoty górskiej w KłodzkuPowstałe na początlu roku stowarzyszenie „Perspektywa dla Paczkowa” zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym z okazji święta Wojska Polskiego.

22 karpacki batalion piechoty górskiej w Kłodzku

Powstałe na początlu roku stowarzyszenie „Perspektywa dla Paczkowa” zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym z okazji święta Wojska Polskiego.

Impreza odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia pod hasłem „W hołdzie żołnierzom walczącym o wolność naszej Ojczyzny”.

Rajd rozpocznie się o godz. 15.00 pod budynkiem Poczty Polskiej. Trasa prowadzić będzie dookoła Zbiornika Kozielno. Specjalnie na tę okazję dla rowerzystów otwarty zostanie przejazd przez zaporę.

W Kozielnie uczestnicy będą mogli m.in. zakupić kiełbaski z rusztu, grochówkę i napoje. Czekać tam będzie na nich również stoisko promocyjne 22 karpackiego batalionu piechoty górskiej z Kłodzka. Chętni będą mogli m.in. sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie pod okiem wojskowych, którzy przywiozą ze sobą zestawy Air Soft Gun oraz sprzęt do paintballa. Udział w imprezie zapowiedzieli także strażacy, którzy mają pojawić się na jeziorze z łódką.

Wszelkie informacje na temat rajdu można uzyskać telefonicznie pod numerem 660 846 817 lub mailowo pod adresem perspektywa.dla.paczkowa@gmail.com.

 

Perspektywa dla PaczkowaOrganizator imprezy – „Perspektywa dla Paczkowa” to stowarzyszenie założone w lutym bieżącego roku. Jak podkreślają członkowie, do głównych celów ich działalności należeć będzie tworzenie warunków sprzyjających wzrostowi przedsiębiorczości, zatrudnienia i aktywności obywatelskiej oraz promocja i upowszechnianie wiedzy o dorobku regionu, w tym kultury, tradycji, i jego historycznego dziedzictwa.

Założyciele stowarzyszenia zapraszają do współpracy wszystkich mieszkańców gminy. Jak twierdzą, są otwarci na wszelkie propozycje gospodarcze, wydawnicze oraz w zakresie organizacji imprez i wycieczek krajoznawczych.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply