Oddaj krew, wygraj boomboxa

Stowarzyszenie KREWmaNIACY zaprasza na kolejną zbiórkę krwi, która odbędzie się już w najbliższy czwartek 23 maja. Tym razem akcji towarzyszyć będzie zabawa, podczas której będzie można wygrać radioodtwarzacz marki PHILIPS.

W zabawie mogą brać udział pełnoletnie osoby, które podczas zbiórki krwi organizowanej przez stowarzyszenie oddadzą krew i wypełnią kupon zgłoszeniowy. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.

Zbiórka odbędzie się w czwartek 23 maja w godz. 10.00-13.00 na paczkowskim Rynku, tuż obok ratusza.

Organizatorzy przypominają, że przed wybraniem się do punktu krwiodawstwa należy zjeść lekki posiłek, a dzień wcześniej wypić minimum 2 litry płynów.  Konieczne jest również zabranie ze sobą dowodu osobistego. Jak zwykle każdy krwiodawca otrzyma posiłek regeneracyjny w postaci czekolad oraz (na życzenie) zaświadczenie, usprawiedliwiające nieobecność w szkole lub miejscu pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia.

Akcja przeprowadzona jest w ramach zadania publicznego „ODDEJMY KREW – RATUJEMY ŻYCIE” sfinansowanego z budżetu gminy. Pełny regulamin organizowanego przez KREWmaNIAKÓW konkursu dostępny jest pod adresem: http://www.krewmaniacy.pl/zabawa-regulamin.pdf

Leave a Reply