Odtwórca roli Ferdka Kiepskiego przyjeżdża do Paczkowa

0

Andrzej Grabowski w PaczkowieAndrzej Grabowski – znany krakowski aktor filmowy i teatralny, jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy i odtwórca roli Ferdka w serialu “Świat według Kiepskich” już w przyszłym miesiącu zagości w Paczkowie.

Andrzej Grabowski w Paczkowie

Andrzej Grabowski – znany krakowski aktor filmowy i teatralny, jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy i odtwórca roli Ferdka w serialu “Świat według Kiepskich” już w przyszłym miesiącu zagości w Paczkowie.

Artysta wystąpi 17 listopada o godz. 17.00 w Kinie „Kopernik” z programem kabaretowym pt. „Żywot człowieka zabawnego”.

Bilety na występ w cenie 25 i 30 zł do nabycia w Ośrodku Kultury i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 27 oraz za pośrednictwem Internetu na stronie www.kabaretowebilety.pl.

Andrzej Grabowski rozpoczął karierę aktorską w 1974 r. debiutując na scenie krakowskiego Teatru im. J. Słowackiego w przedstawieniu „Karykatury”. Od tamtego czasu występował w Teatrze im. L. Solskiego, Teatrze Starym i Teatrze Scena STU w Krakowie oraz w blisko czterdziestu spektaklach Teatru Telewizji. Jeszcze w czasie studiów na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie zadebiutował na dużym ekranie w filmie „Odejścia, powroty”. Prawdziwą sławę artyście przyniosła rola Ferdynanda w serialu „Świat według Kiepskich” emitowanym przez telewizję Polsat. 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply