Okradli 70-latka, pieniądze wydali w kasynie

0

Okradli 70-latka

Policjanci z Paczkowa ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież portfela 70-latkowi. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Okradli 70-latkaPolicjanci z Paczkowa ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież portfela 70-latkowi. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

{loadposition adsense1}

24 stycznia do Komisariatu Policji w Paczkowie zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że przed kilkoma minutami jej 70-letni sąsiad wracając do domu został okradziony przez dwóch mężczyzn.

Policjanci ustalili, że sprawcy, wykorzystując nietrzeźwość mężczyzny, zabrali mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Okradziony wycenił straty na 1600 złotych.

W wyniku przeprowadzonych czynności kryminalni wytypowali domniemanych sprawców i jeszcze tego samego dnia zatrzymali 30 i 42-latka. Zebrany w trakcie postępowania materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia obu zatrzymanym zarzutu kradzieży. Mężczyźni przyznali się do stawianych im zarzutów, a mundurowi odzyskali skradziony portfel z dokumentami. Niestety nie było już w nim pieniędzy, gdyż jak ustalili funkcjonariusze podejrzani podzielili się skradzioną gotówką, a następnie wydali ją w miejscowym kasynie. Grozi im teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

{gallery}okradli_70_latka:149:112:0:0{/gallery}

foto: KPP


Leave a Reply