Otwarcie basenu. Pierwszy weekend za darmo

7
Basen miejski w Paczkowie

W pierwszy weekend lata na miejskim basenie wykąpiemy się za darmo.

[ads1]

Dziś początek sezonu letniego na basenie w Paczkowie. O godz. 14.00. miejskie kąpielisko otworzy swoje bramy po raz pierwszy w tym roku.

Na zachętę, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji, które zarządza obiektem, postanowiło, że w pierwszy weekend wakacji wstęp dla wszystkich będzie bezpłatny.

Paczkowski Basen Miejski będzie czynny codziennie od 10.00 do 19.00. Ceny wejściówek – bilet normalny – 6 zł, bilet ulgowy (dzieci, młodzież szkolna, studenci oraz emeryci) – 4 zł, bilet rodzinny (1 lub 2 osoby dorosłe + 2 lub 3 dzieci) – 15 zł, posiadacze bonów OPS oraz Karty Dużej Rodziny lub Opolskiej Karty Rodziny i Seniora –  3 zł, osoby niepełnosprawne z I i II grupą inwalidzką z opiekunami – 3 zł. Będzie także możliwość wykupienia karnetu na minimum 10 wejść dającego 20% zniżki w stosunku do ceny podstawowej.

7 KOMENTARZE

  1. Brawo Panie Burmistrzu też jestem tego zdania że prawdziwy fachowiec powinien zarabiać, tak jak Pan rozwija Naszą Gminę to nikt nie rozwijał i nikt nie rozwinie, zmiany widać na każdym kroku, miasto zmienia się nie do poznania jest super także podwyżka z wczoraj na 10 000 plus dodatki słusznie się Panu należą, Jesteśmy z Panem tak trzymać dalej

    • To znaczy ile w biednej Gminie Paczków będzie teraz Pan Burmistrz zarabiał???? niespełna 12 000 tys. zł ??? Popieram komentarze z facebooka broniące Pana Burmistrza !!!! Słusznie za tak skuteczne działanie to mu sie należy !!!! A jak poprzedni burmistrz nie podnosił sobie wynagrodzenia chodź mógł to był zły burmistrz i napadał na kasę publiczną ale jak teraźniejszy Pan Burmistrz wali sobie prawie maxa z ustawy o samorządzie gminnym to cacy to mu sie należy, wstyd dla PACZKOW24, za poprzedniej kadencji to z byle pierdoły był rozgłos ale jak teraz Pan Burmistrz dostał podwyżke to cisza, Super zapamiętamy Paczków24 i witamy w gronie miłośników Pana Burmistrza………………………………. będziemy pamiętać

    • Oczywiście ze sie nalezy , oczywiście ale BAT na DUPE!!! zjeżdzalnie nie działają na basenie , silniki leza w pomieszczeniach gospodarczych i nie ma kto założyć, ale afere bedzie komu robić za chwile, Panie Burmistrzu jak na fachowca to jest Pan naprawdę wart wysokiej podwyzki jaka będzie miała miejsce od 1 stycznia 2017 roku przy najniższej krajowej z 1850 na 2000 brutto.
      Co do komentarzy pochlebnych powyżej to Cudownie Pan pisze zapewne je sam albo krag najbliższych wiernych.

    • jak to nie? przecież zjeżdżalnie nie działają a ratownik na pytanie czemu odpowiedział że to nie od niego zależy, w sobotę mieli być fachowcy i się nie zjawili :)

Leave a Reply