Paczków doczekał się Paczkomatu!

0

Dobra wiadomość dla miłośników zakupów internetowych. Po latach oczekiwania w Paczkowie w końcu pojawił się pierwszy Paczkomat.

Od dwóch dni mieszkańcy Paczkowa mogą korzystać z pierwszego w mieście Paczkomatu firmy InPost. Paczkomaty to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Oprócz możliwości odbioru przesyłek o każdej porze dnia i nocy, sporym atutem usługi jest również atrakcyjna cena dostawy, często mocno konkurencyjna w stosunku do tradycyjnych usług pocztowych i kurierskich.

Warto dodać, że od dłuższego czasu mieszkańcy zabiegali o ściągnięcie do miasta rozwiązania oferowanego przez InPost m.in. pisząc petycje i głosując na proponowane lokalizacje na stronie operatora.

Pierwszy paczkowski automat do nadawania i odbioru paczek zlokalizowano przy Delikatesach Centrum na ul. Jana Pawła II (dawna ul. Zawadzkiego). Na terenie kraju funkcjonuje obecnie ponad 2200 urządzeń InPostu. Najbliższy z nich znajdował się do tej pory w Otmuchowie.

Leave a Reply