Paczków w TVP. Obejrzyj reportaż

0
"Szlakiem miejsc niezwykłych. Pomniki Historii". Foto: zrzut ze strony vod.tvp.pl

W ramach cyklu „Szlakiem miejsc niezwykłych” TVP Kultura wyemitowała reportaż poświęcony Polskiemu Carcassonne.

Latem tego roku ekipa telewizyjna TVP Kultura odwiedziła z kamerą Paczków, by w ramach cyklu „Szlakiem miejsc niezwykłych. Pomniki Historii”, nakręcić zdjęcia do reportażu poświęconego naszemu miastu. O jego historii z dziennikarzami TVP Kultura rozmawiał pan Eugeniusz Mazurkiewicz – przewodnik i znawca historii Polskiego Carcassonne.

Odcinek poświęcony naszemu miastu telewizja wyemitowała w ubiegłym tygodniu, a dziś program jest już dostępny na stronie internetowej TVP. Reportaż można znaleźć pod tym adresem: KLIK. Zapraszamy do oglądania.

[box type=”info” ]„Szlakiem miejsc niezwykłych. Pomniki Historii” – Narodowy Instytut Dziedzictwa we współpracy z TVP Kultura przygotował cykl krótkich, pięciominutowych filmów dokumentalnych poświęconych wszystkim Pomnikom Historii. W każdą sobotę o godzinie 11.55 oraz w niedzielę o 17.05 (powtórka) widzowie mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat jednego z sześćdziesięciu Pomników Historii. Dzieje tych obiektów opowiadają znawcy oraz pasjonaci historii.[/box]

Leave a Reply