Paczkow24.pl ma roczek! :-)

0

Paczkow24.pl - logo

 

289 artykułów, 3564 komentarze i ponad 5500 odwiedzających każdego miesiąca – to krótki bilans pierwszego roku działalności Paczkow24.pl –  niezależnego paczkowskiego serwisu internetowego.

 

(…) Na łamach naszego portalu będziemy informować Państwa o bieżących wydarzeniach z Paczkowa, gminy i jej najbliższego otoczenia, poruszać istotne problemy dotyczące tego obszaru, dostarczać najświeższych informacji ze świata lokalnej polityki i sportu. (…) Chcielibyśmy, aby portal z biegiem czasu stał się dostępnym dla każdego forum dyskusji na temat problemów Paczkowa i okolic; by każdy mieszkaniec gminy Paczków mógł wypowiedzieć się na temat tego co mu się podoba, a co chciałby zmienić; co go frustruje, a co jest warte pochwały.


Tymi słowami, rok temu, 15 lutego 2009 roku przywitaliśmy Państwa na nowopowstałym portalu. Mamy nadzieję, że z obietnicy wywiązaliśmy się solidnie, a rok spędzony z nami okazał się rokiem udanym. Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie, jakże cenne uwagi oraz pomysły i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami przez kolejne lata, aktywnie współtworząc stronę.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply