Paczkowianie zatrzymani za uprawę konopi indyjskich

0

Paczkowianie uprawiali konopie w TopoliNawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie i 20-letniej kobiecie – mieszkańcom Paczkowa, których na gorącym uczynku posiadania i uprawy marihuany zatrzymali policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego.

Paczkowianie uprawiali konopie w Topoli

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie i 20-letniej kobiecie – mieszkańcom Paczkowa, których na gorącym uczynku posiadania i uprawy marihuany zatrzymali policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego.

27 sierpnia w godzinach wieczornych, podczas patrolowania miejscowości Topola, funkcjonariusze Komendy Policji w  Kamieńcu Ząbkowickim zauważyli stojący na poboczu, pusty samochód na nyskich numerach rejestracyjnych. Po krótkiej chwili dostrzegli mężczyznę i kobietę, którzy na pobliskim polu pielęgnowali sadzonki konopi indyjskich. Na miejscu policjanci zabezpieczyli dwie rośliny o wysokości 32 i 11 cm.

Ponadto w trakcie czynności służbowych w torebce zatrzymanej kobiety znaleziono ukrytą kieszonkę, a w niej, w pustym pudełku po papierosach 0,72 gramy marihuany. Niewielka ilość suszu została także odnaleziona w wyniku przeszukania paczkowskiego mieszkania zatrzymanych.

Za posiadanie narkotyków i uprawę marihuany młodzi ludzie na podstawie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mogą zostać skazani nawet na 3 lata więzienia.

foto: sxc.hu

{loadposition adsense1}

Leave a Reply