Paczkowianin wysoko w plebiscycie na najlepszego dzielnicowego

0

Damian Kuśmierek wysoko w plebiscycie na najlepszego dzielnicowego

Trwa plebiscyt Komendy Wojewódzkiej Policji i Gazety Wyborczej na najlepszego dzielnicowego Opolszczyzny. Wysoką lokatę wśród policjantów z powiatu nyskiego zajmuje obecnie funkcjonariusz z Paczkowa.

Damian Kuśmierek wysoko w plebiscycie na najlepszego dzielnicowegoTrwa plebiscyt Komendy Wojewódzkiej Policji i Gazety Wyborczej na najlepszego dzielnicowego Opolszczyzny. Wysoką lokatę wśród policjantów z powiatu nyskiego zajmuje obecnie funkcjonariusz z Paczkowa.

Konkurs rozpoczął się w październiku i potrwa do 11 listopada. Poprzez wzięcie udziału w plebiscycie prowadzonym na stronie internetowej Gazety Wyborczej można oddać głos na najlepszego naszym zdaniem dzielnicowego. Jednocześnie na stronach internetowych oraz w wydaniach papierowych Gazety Wyborczej cyklicznie, w czasie trwania konkursu, prezentowane są zdjęcia oraz informacje na temat poszczególnych dzielnicowych.

Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W plebiscycie bierze udział także trzech dzielnicowych z naszego miasta: sierż. sztab. Damian Kuśmierek, sierż. Katarzyna Łopańska oraz sierż. sztab. Agnieszka Kaźmierczyk.

Wyjątkowo dobrze w konkursie radzi sobie sierżant sztabowy Damian Kuśmierek z Komisariatu Policji w Paczkowie, który zgromadził do tej pory aż 1089 głosów i plasuje się obecnie na bardzo wysokiej, drugiej pozycji w powiecie.

Pan Damian służy w policji od 2007 r. a jego rejon służbowy obejmuje ulice: Akacjową, Bartosza, Daszyńskiego, Górską, Klonową, Kołłątaja, Kościelną, Kościuszki, Krasińskiego, Kwiatową, 3-Maja, Narutowicza, Ogrodową, Piastowską, Plater, Rynek, Różaną, Sikorskiego, Słoneczną, Słowackiego, Spacerową, Staszica, Wesołą, Widokową, Wiśniową i Wrocławską. Jako swoje hobby policjant na stronie plebiscytu wymienia narciarstwo i pływanie.

Głos na swojego faworyta można oddawać na stronie internetowej www.opole.gazeta.pl w zakładce „Zagłosuj na swojego dzielnicowego” lub klikając TUTAJ. Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy wybrać konkretne nazwisko, przepisać kod z obrazka i kliknąć na przycisk “Głosuj”. Konkurs trwa do 11 listopada.

{loadposition adsense1}


Leave a Reply