Paczkowianka „Prymusem Opolszczyzny”

0

Paczkowianka Prymusem Opolszczyzny

Jak co roku z okazji Regionalnego Święta Edukacji Marszałek Województwa Opolskiego przyznał nagrody i stypendia wyróżniającym się pedagogom, uczniom opolskich szkół oraz studentom i doktorantom. Wśród wyróżnionych znalazła się również paczkowianka.

Paczkowianka Prymusem OpolszczyznyJak co roku z okazji Regionalnego Święta Edukacji Marszałek Województwa Opolskiego przyznał nagrody i stypendia wyróżniającym się pedagogom, uczniom opolskich szkół oraz studentom i doktorantom. Wśród wyróżnionych znalazła się również paczkowianka.

Specjalne statuetki oraz tytuł „Prymusa Opolszczyzny” przypadły w tym roku 33 studentom i uczniom opolskich szkół, którzy mają najwyższą średnią ocen, wyróżniają się osiągnięciami w olimpiadach i turniejach przedmiotowych.

Zaszczytny tytuł przypadł także Aleksandrze Bednarz z Paczkowa (na zdjęciu trzecia od lewej). 13-letnia Ola jest obecnie uczennicą Gimnazjum Publicznego przy ul. Sienkiewicza, statuetkę otrzymała jednak za osiągnięcia jakie odniosła uczęszczając jeszcze do Szkoły Podstawowej nr 2.

Paczkowska prymuska na swoim koncie ma m.in. tytuły laureata Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego oraz Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, a także liczne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych na etapie gminnym. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Miejmy nadzieję, że w ślady Oli pójdą kolejni młodzi paczkowianie.

Pełną listę tegorocznych laureatów nagród i stypendiów można znaleźć na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

foto: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego


{loadposition adsense1}


Leave a Reply