„Paczkowska Dycha”: udział zgłosiło już ponad 160 osób!

3
Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy medal

Za sprawą stowarzyszenia „Trójka dzieciom” szykuje się impreza biegowa ze sporym rozmachem. Ciągle możesz wziąć w niej udział!

 

[ads1]

 

Jeszcze tylko do wtorku można zapisywać się do udziału w pierwszej edycji Biegu Gór i Jezior „Paczkowska Dycha” organizowanego przez stowarzyszenie “Trójka dzieciom” działające przy Szkole Podstawowej nr 3.

22 października zawodnicy startujący w sześciu kategoriach wiekowych zmierzą się na dystansie 10 km. Trasa biegu poprowadzi wokół zbiorników wodnych Topola i Kozielno.

– Proponujemy Wam nową imprezę biegową. Dystans do pokonania przez początkującego biegacza, ale równocześnie wystarczająco ambitny i wymagający dla biegaczy o większym stażu i kilometrażu. – czytamy na stronie organizatora.  – Trasa biegu została wytyczona w ten sposób by zapewnić pewną wartość dodaną wobec biegów typowo miejskich. Wyznaczono ją bowiem wokół Zalewu Paczkowskiego, u stóp pobliskich gór. Każdy uczestnik przebiegnie po dwóch tamach – elektrowniach wodnych, a także wałach otaczających Zalew Paczkowski, a na mecie otrzyma pamiątkowy medal za ukończenie biegu w Polskim Carcassonne. Gwarantujemy piękne, niezapomniane widoki oraz satysfakcjonującą i ciekawą trasę. Po biegu zapraszamy wszystkich jego bohaterów na regenerację przy dobrej kuchni i dźwiękach zaprzyjaźnionej orkiestry. – zachęca Stowarzyszenie.

Odpowiednią oprawę oraz obsługę techniczną, w tym m.in. pomiary czasów i prezentację wyników na tablicy LED-owej ma zapewnić profesjonalna firma zajmują się organizacją tego typu wydarzeń.

Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 z plaży w Kozielnie. W tym samym miejscu przewidziana jest meta biegu. Rywalizacja ma się odbyć niezależnie od warunków atmosferycznych. Dla zwycięzców przewidziano m.in. nagrody finansowe oraz puchary.

Zapisów można dokonywać do 18 października poprzez stronę zmierzymyczas.pl. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu imprezy. Na stronie dostępny jest również szczegółowy regulamin imprezy.

Wszelkie pytania na temat biegu można kierować do prezesa stowarzyszenia Piotra Wacha (601 961 465, piotr.wach@wp.pl) lub dyrektora “Trójki” Mariusza Kwietnia (608 342 926, kwiecien778@wp.pl). Patronem medialnym imprezy jest Paczkow24.pl.

Zapisy i regulamin biegu: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/243/bieg-paczkowska-dycha-bieg-gor-i-jezior.html

3 KOMENTARZE

Leave a Reply