Paczkowska policja ma nowego komendanta

19
Nowy komendant paczkowskiej policji kom. Janusz Mormul (z lewej) i odchodzący - podinsp. Dariusz Dregan (w środku). Foto: archiwum UM Paczków, 2013 r.

Zmiana na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Paczkowie. Dotychczasowy odchodzi do Nysy.

 

[ads1]

 

Komisarz Janusz Mormul został mianowany nowym komendantem Komisariatu Policji w Paczkowie. Na stanowisku tym zastąpił podinspektora Dariusza Dregana. Dotychczasowy szef paczkowskiej policji awansował na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Nysie. Policjanci z Paczkowa pożegnali swojego szefa w miniony poniedziałek. 

Janusz Mormul od maja 2013 r. pełnił funkcję zastępcy komendanta w Paczkowie. Został mianowany na to stanowisko po odejściu na emeryturę nadkom. Mieczysława Wilczka. Komisarz pełni służbę w policji od 26 lutego 1996 roku. W jej trakcie przeszedł przez różne szczeble kariery. Zanim trafił do Paczkowa pracował w Zespole Dyżurnych Komendy Powiatowej w Nysie. 

 

Pożegnanie podinsp. Dariusza Dregana w Komisariacie Policji w Paczkowie. Foto: UM Paczków

19 KOMENTARZE

 1. może pan major się wreszcie weźmie w Paczkowie za tych co nie pracują a mają,za tą szarą strefę ,tytoniowo narkotykową …

 2. ponoć ludzi nie ma na stanowiska,dostać się tam jak do GROMU,a tu młodzi czekają jest coś takiego jak przedemerytalna,tylko po co.SELEKCJA. IM WYŻEJ TYM LEPIEJ

 3. Kiedy jest mowa o paleniu toja mam pytanie do włodarza miasta kiedy uruchomi dopłaty na wymianę starych pieców grzewczych na nowoczesne ekologiczne?

  • A po co rynek trzeba przebudować wybory już nie długo a dzieci niech chorują a swoja droga piekarnia na rynku opalana węglem to tylko w Paczkowie

   • Przez tą piekarnie wszystkie elewacje budynków w rynku i okolicach cierpią ,za malowanie budynków powinien płacić właściciel piekarni

 4. Spekulacji nie brakuje spostaxzji też ,czy to coś zmieni sadyceusze lewicowi , faryzeusza prawica, i rzymianie kler tylko demokracji i kapitalizmu brakuje , a jak jest to tylko w korporacjach rządowych, a reszta jak kto chce.

 5. weglem to pol biedy ! szkoly , instytucje publiczne! a popatrz ilu ludzi pali”GOWNAMI”(stare buty, plastyki,itd…)tego nie widzisz?moze czas zaczac szukac na wlasnym podworku!!!

  • Przyjdź pod wieczór na ul. A.Krajowej, tam gdzie jest ta duża brama, a zobaczysz i poczujesz ten smród i czarno-siwy dym.Wtedy dowiesz się co to smog. Tam powinien ktoś przyjść ze straży i się przekonać.

 6. Przyjdź na ul. A.Krajowej, tam gdzie ta duża brama, a zobaczysz co znaczy smog, tylko pod wieczór, jak się z ciemni. Smrodzą jak by się stodoła paliła, a smród większy niż przed krematorium. Niech się ktoś pofatyguje z urzędu, albo straży , to się przekona.

 7. Zapraszam na ul.Wojska Polskiego,ten dom który stoi po między Domem Kata ,a Domem Kultury. Tam od godz. 13 do 15 -tej są istne ZDZIESZOWICE,żal mi tylko dzieci ,które zawsze w tym czasie wracają ze szkoły :-( Tak tam jest co dziennie,czym Ci ludzie palą,chyba samym syfem,siekiera by zawisła…….przykre :-((

Leave a Reply