Paczkowski zespół w konkursie „Rock up your life”

The AmnesPaczkowski zespół The Amnes bierze udział w konkursie „Rock up your life”. Nagrodą jest profesjonalna sesja nagraniowa w Warszawie. Głosowanie odbywa się w Internecie i praktycznie każdy może im pomóc.

The AmnesPaczkowski zespół The Amnes bierze udział w konkursie „Rock up your life”. Nagrodą jest profesjonalna sesja nagraniowa w Warszawie. Głosowanie odbywa się w Internecie i praktycznie każdy może im pomóc.

The Amnes to grupa założona w sierpniu 2011 r. przez Gracjana Wolskiego. Obecnie w jej skład wchodzą: Emil Wolski – perkusja, Igor Zubrzyński – bas, Max Widera – wokal, Gracjan Wolski – gitara.

Ich muzyka to głównie mocne rockowe brzmienia, jednak jak podkreślają członkowie zespołu, sami do końca nie potrafią określić jaki rodzaj muzyki grają. The Amnes ma za sobą już dwa koncerty, a w styczniu wydał płytę demo z czterema utworami.

Ewentualny sukces w „Rock up your life” – drugiej edycji konkursu organizowanego przez Muzyczne Studio Produkcyjne SPOT, da im możliwość nagrania profesjonalnej wersji zgłoszonego singla. W rywalizacji bierze udział ok. 100 zespołów z całej Polski. Każdy z nich zgłosił jeden autorski utwór, na który można głosować za pośrednictwem Facebooka.

The Amnes ma spore szanse na sukces, bo obecnie znajduje się w ścisłej czołówce jeśli chodzi o liczbę uzyskanych głosów. Na piosenkę paczkowian pt. „Zakochany w aptece” zagłosowało do tej pory już ponad 500 internautów. Warto ich wesprzeć.

Aby oddać głos na The Amnes wystarczy wejść TUTAJ i kliknąć „lubię to” pod utworem. To wszystko. Spośród pięciu zespołów, które do 15 marca uzyskają najwięcej głosów, komisja konkursowa wybierze zwycięzcę.

W przyszły czwartek (8 marca) paczkowian z The Amnes będzie można posłuchać w studenckim radiu Emiter, gdzie mają udzielić wywiadu. Poniżej konkursowy utwór.

The Amnes – Zakochany w aptece
{play}/media/amnes.mp3{/play}

The Amnes{loadposition adsense1}

Leave a Reply