Policja zlikwidowała samochodową „dziuplę” w Unikowicach

0

"Dziupla" samochodowa zlikwidowana przez policję

Nyscy kryminalni zlikwidowali samochodową „dziuplę”. Zabezpieczono w niej trzy auta skradzione na terenie Niemiec. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania policja nie ujawnia szczegółów dotyczących miejsca, w którym znajdowały się skradzione pojazdy. Jak udało się nam jednak ustalić „dziupla” mieściła się prawdopodobnie na terenie Unikowic. Szczegóły w rozwinięciu.

 

"Dziupla" samochodowa zlikwidowana przez policjęNyscy kryminalni zlikwidowali samochodową „dziuplę”. Zabezpieczono w niej trzy auta skradzione na terenie Niemiec. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania policja nie ujawnia szczegółów dotyczących miejsca, w którym znajdowały się skradzione pojazdy. Jak udało się nam jednak ustalić „dziupla” mieściła się prawdopodobnie na terenie Unikowic.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej ustalili, że na prywatnej posesji w powiecie nyskim mogą znajdować się samochody skradzione w Niemczech. Ich podejrzenia potwierdziły się.

"Dziupla" zlikwidowana przez policjęRealizujący sprawę funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie trzy samochody – bmw, volkswagena caddy oraz volkswagena tourana. Najprawdopodobniej dwa pojazdy zostały skradzione w tym roku, a jeden w ubiegłym.

Wartość odzyskanych aut wynosi blisko 270 000 zł. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu nyskiego w wieku 24 lat. Mężczyznom przedstawiony został zarzut paserstwa. Sąd Rejonowy w Nysie aresztował ich tymczasowo na trzy miesiące. Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

{loadposition adsense1}

Leave a Reply