Polonez w Rynku [fotorelacja]

Uczniowie klas maturalnych LO zatańczyli dzisiaj na paczkowskim rynku tradycyjnego poloneza. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

foto: ZS Paczków
 

31 KOMENTARZE

 1. Ależ miło było popatrzeć. Udało się młodym ludziom choć na chwilę wyciągnąć paczkowian z domów. Dziękujemy za tę odrobinę powodów do radości. Szkoda, że tak krótko, ale było pięknie. Prosimy o więcej i częściej, gratulujemy pomysłu.

  • Dziwić sie nalezy negatywnym ocenom.”Dobrze,że dzieci nie sa podobne swoim ojcom,ale swoim czasom” i nie poznają uczucia bezinteresownej zawiści.Gratuluję wpisu i w pełni się z nim utożsamiam.

 2. Może jakieś własne pomysły. Małpowanie maturzystów z innych miast obniża poziom naszej młodzieży wato trochę pomyśleć i dać coś nowego od siebie zadziwiając innych z wielkich miast.

  • Nie dość, że nie ma pracy, jak i dla młodych,tak i dla starych, a młodzi muszą wyjeżdżać z tego kraju, to jeszcze każą im tańczyć. Tak POnoć „rządzą” ci „najlepsi”.

 3. Podobno chodzili po domach i kazali usuwać samochody z parkingu . Mogliby tak się angażować w inne sprawy , bardziej potrzebne miastu , gminie i mieszkańcom.

 4. Nie rozumiem złych komentarzy Państwa.Nawet jeżeli jest to skopiowany pomysł,to moim zdaniem nie jest istotne Wazne ,że szkoła „budzi się do życia”.Przecież każde dziecko powinno czuć,że szkoła pomaga stać się lepszym,mądrzejszym i użytecznym dla innych człowiekiem.Pozwólmy im się bawic i sprawiac radość mieszkańcom miasta.

 5. To nic , że Nasi Maturzyści to skopiowali , tańczyli z zaangażowaniem dla nas PACZKOWIAN !!!
  Dziękujemy Wam , że mogliśmy chociaż przez parę dobrych chwil na Was popatrzeć i przypomnieć sobie nasze szkolne chwile !
  A może częściej młodzież Liceum lub innej szkoły średniej zatańczą dla nas Paczkowian w Rynku , zaraz byłoby weselej w mieście
  Pozdrawiam Maturzystów , byliście wspaniali !!

 6. Ja bym się ucieszył i myślę,że nie tylko,gdyby zatańczyli ci z UM na czele z Bogusiem,Ździchem i resztą ferajny. To byłby ubaw , a ile bisów!!!??? Hohohoho,a może więcej.

 7. LUDZIEEEEE !!!!! Co się z Wami dzieje?? Nie rozumiem takiego zachowania ! Ktoś coś robi dla nas a Wy jeszcze macie odwagę to krytykować ??? Nie każdy lubi patrzeć na tańczących pod nocnym sklepem cały dzień , ja wolałam miło spędzić czas patrząc na naszą młodzież i choć przez chwilkę zapomnieć o problemach naszego miasta . Zastanówcie się co piszecie bo chyba zasłużyli na gorące brawa,szacunek i podziękowania a nie na tak obrazliwe teksty . Potem nie będą chcieli czegoś zorganizować po prostu wypną się i tyle . Ubolewam nad Waszym rozumowaniem , siedzeniem przed monitorem i krytykowaniem innych. Wyjdzie z domów i zróbcie coś oryginalnego jak Wam kopia przeszkadza . Pokażcie na co Was stać !!!!
  Dla Was kochani MATURZYŚCI wielkie dzięki oraz życzę tak wspaniałych wyników na maturze jak Wasz wspaniały taniec !!!

  • Zawsze tak było, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy niewiele robią, ale krytykowanie wychodzi im najlepiej. Żal mi tych ludzi- nawet nie zdają sobie z tego sprawy, jak złość i zazdrość bardzo ich niszczy. Myślę, że niewiele sobą prezentują, stąd ich kompleksy, zgorzknienie. Szkoda, że w naszym mieście jest ich dość dużo, ale coś pewnie było tego przyczyną.
   Maturzystom, którzy choć przez chwilę świetnie umilili nam czas, gratuluję i trzymam za nich kciuki.

  • Polonez- reprezentacyjny polski taniec narodowy.(od XVI wieku)Obecnie tańczony jest na inaugurację niektórych imprez,dla podkreslenia ich uroczystego charakteru.(np.studniówka)

   • ,,Obecnie tańczony jest na inaugurację niektórych imprez,dla podkreslenia ich uroczystego charakteru.(np.studniówka) ” Jeszcze jak by panienki stosownie się ubrały a nie legginsy ,glany,botki, płachty ,wełniane szale .Panowie piatka . Dopracujemy ubior do uroczystego charakteru imprezy i oddajmy kunszt dla tańca i dla pomysłu nawet moze on być kopią z innych miast.Tylko nie zapominajmy o szczegółach .

  • Właśnie! Niektórzy zaczęli mówić „dzień dobry”, inni pytają „jak zdrówko”. A jakie plany mają, jak dostaną się na „stołki”,że hohohoho!!!!!!!!!

Leave a Reply