Pożar w Starym Paczkowie. Doszczętnie spłonął dom

0
Pożar strawił niemal doszczętnie jeden z domów w Starym Paczkowie

Fatalne wieści ze Starego Paczkowa. Nad ranem w jednym z domów wybuchł pożar, który objął cały budynek.

Kilkanaście minut po godz. 5 rano paczkowska Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza otrzymała zgłoszenie o pożarze jednego z domów w Starym Paczkowie. Do akcji zostało skierowanych pięć pojazdów Państwowej Straży Pożarnej oraz cztery z OSP. Łącznie udział w akcji brało trzydziestu strażaków.

Pierwsze jednostki dotarły na miejsce po kilku minutach od zgłoszenia – niestety po przyjeździe okazało się, że pożar jest już bardzo zaawansowany. Ogień strawił doszczętnie cały dach budynku oraz stropy i objął swoim zasięgiem poddasze oraz oba piętra domu niszcząc niemal wszystko.

Straty spowodowane pożarem oszacowano wstępnie na ok. 150 tys. zł. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, przyczyną pojawienia się ognia było prawdopodobnie zaprószenie spowodowane przez mężczyznę zamieszkującego samotnie dom. Na szczęście właścicielowi nieruchomości nic się nie stało. Szczegółowe przyczyny wybuchu pożaru ustala policja.

 

Byłeś świadkiem tego wydarzenia? Zrobiłeś zdjęcie? Udało Ci się uchwycić interesujący moment lub wydarzenie z Paczkowem w tle? Podziel się z innymi Czytelnikami! Czekamy na Wasze zdjęcia pod adresem foto@paczkow24.pl

 

 

Leave a Reply