„Nowa” książka autora z Kamienicy [WYNIKI KONKURSU!]

Aleksander Sowa – pochodzący z Kamienicy autor powieści, opowiadań i poradników rok temu zdecydował się zostać „self-publisherem” i założył własne wydawnictwo. Do dziś opublikował samodzielnie dziewięć e-booków.

Aleksander Sowa – pochodzący z Kamienicy autor powieści, opowiadań i poradników rok temu zdecydował się zostać „self-publisherem” i założył własne wydawnictwo. Do dziś opublikował samodzielnie dziewięć e-booków.

Oprócz wydanych wcześniej książek pozycje urodzonego w Paczkowie pisarza dostępne są obecnie we wszystkich najpopularniejszych formatach elektronicznych. Najlepiej w tej formie sprzedaje się „Zła miłość” – opowiedziana ustami sześcioletniej dziewczynki powieść psychologiczna o niezwykłej miłości, która podobno zdarzyła się kiedyś naprawdę.  –Jest to uniwersalna historia pełna ukrytych znaczeń o tym, co w życiu jest najważniejsze: o miłości, pięknie, tajemnicy, przeznaczeniu, grzechu, nadziei, złu, wspomnieniach, czasie i samotności. Książka zmusza do myślenia i zastanowienia się nad sobą, własnymi decyzjami i życiem. – mówi autor. – Sukces wersji elektronicznej spowodował, że pozycja została wydana ponownie, tym razem już w formie papierowej, która na przełomie marca i kwietnia powinna być dostępna w księgarniach w całym kraju. – dodaje.

Czytelnicy Paczkow24.pl będą mieli okazję przeczytać „Złą miłość” już teraz. Specjalnie dla Państwa we współpracy z Wydawca.net przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki z autografem autora (szczegóły pod artykułem).

Plany Aleksandra Sowy, który w swoim dorobku ma już kilkanaście książek są również niezwykle ambitne. Już za kilka tygodni do publikacji trafi zbiór opowiadań pt. „Pocałunek na do widzenia”. Nieco później pojawi się także nowa powieść pt. „Koma”. Wznowienia w nowej oprawie graficznej doczekają się także wydane już wcześniej pozycje – tym razem już za pośrednictwem własnego wydawnictwa. Znajdzie się wśród nich także „Modliszka” – najnowsza powieść będąca dramatyczną historią osadzoną w środowisku skoczków spadochronowych.

Aleksander Sowa ciągle pracuje też nad utworem z akcją osadzoną w Paczkowie, Kamienicy i Bilej Wodzie. Rzecz dziać się będzie w maju 1945 roku i ma związek z niezwykle interesującym, ale i tragicznym epizodem naszej historii, jakimi były marsze śmierci. – Będzie to powieść obyczajowa oparta na prawdziwych wydarzeniach. Zacząłem już, zebrałem materiały i chciałbym skończyć, bo byłby to ukłon z mojej strony w kierunku miejsc, gdzie są moje korzenie: czyli Paczkowa i Kamienicy. Mają ciekawą historię, która interesowała mnie od dawna. To niezwykle ważne dla mnie miejsca.  – twierdzi autor. W planach kamieniczanina na najbliższą przyszłość znajduje się także spotkanie autorskie, do którego być może dojdzie jeszcze w tym roku.

KONKURS

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przeczytać fragment powieści pt. „Zła miłość”, odpowiedzieć na dwa zamieszczone niżej pytania i do 16 marca wysłać zgłoszenie wraz z odpowiedziami i imieniem i nazwiskiem pod adres redakcja@paczkow24.pl. Do wygrania pięć egzemplarzy książki z autografem Aleksandra Sowy.

1. Kim chce zostać w przyszłości Ania, główna bohaterka „Złej miłości”?
2. W co bawiła się Amnezja?

„Zła miłość” – fragment

Regulamin konkursu

 

WYNIKI!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za licznie nadesłane zgłoszenia. Na naszą skrzynkę maliową wpłynęły poprawne odpowiedzi od 33 osób. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich Czytelników do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem pojawią się na naszej stronie. Tym razem nagrody wędrują do następujących osób:

Danuta Kubica,
Zenon Kalfas,
Anna Kałużna,
Edyta Rzepka,
Małgorzata Mucha.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową o sposobie odbioru nagrody.

 

Leave a Reply