„Perspektywa” porządkuje ul. Miraszewskiego

0

Stowarzyszenie Stowarzyszenie “Perspektywa dla Paczkowa” w ubiegłą sobotę posprzątało część prowadzącej do Zalewu Paczkowskiego ulicy Miraszewskiego. Kolejna taka akcja odbędzie się już za 2 dni. Każdy ochotnik jest mile widziany!

Stowarzyszenie “Perspektywa dla Paczkowa” w ubiegłą sobotę posprzątało część prowadzącej do Zalewu Paczkowskiego ulicy Miraszewskiego. Kolejna taka akcja odbędzie się już za 2 dni. Każdy ochotnik jest mile widziany!

Porządkowanie ul. Miraszewskiego jest jednym z elementów przygotowań do organizowanego przez Stowarzyszenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego zaplanowanego na 15 sierpnia, którego trasa będzie prowadzić m.in. tą ulicą.

Członkowie “Perspektywy” powrócą na ul. Miraszewskiego by kontynuować pracę już w najbliższą sobotę 11 sierpnia. Kierownictwo Stowarzyszenia zaprasza do udziału w akcji wszystkich mieszkańców Paczkowa, a szczególnie osoby korzystające z tej ulicy tj. spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów.

W ubiegłą sobotę sprzątaliśmy tj. członkowie stowarzyszenia parę godzin i ulica wygląda już inaczej. Gdyby pojawiło się z 20 osób z miasta, szczególnie z łopatami, to by był błysk aż miło. – mówi jedna z osób biorących udział w akcji.

Początek sobotniego sprzątania ul. Miraszewskiego o godz. 8.00. Szczegóły na temat Rodzinnego Rajdu Rowerowego już wkrótce na naszej stronie.

{gallery}rajd_przygotowania:149:112:0:0{/gallery} 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply