„Perspektywa” zachęca do wspólnego biegania

0

Paczków biega z PerspektywąZa nami półmetek akcji “Paczków biega z Perspektywą”. Organizatorzy zapraszają do udziału we wspólnych cotygodniowych treningach. Kolejny już w najbliższą sobotę.

Za nami półmetek akcji “Paczków biega z Perspektywą”. Organizatorzy zapraszają do udziału we wspólnych cotygodniowych treningach. Kolejny już w najbliższą sobotę.

Przedsięwzięcie ma na celu propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia wśród mieszkańców naszej gminy. Organizator – Stowarzyszenie “Perspektywa dla Paczkowa” zaplanował dziesięć mitingów, w czasie których przeprowadzony zostanie trening oraz wspólne obiegnięcie murów obronnych.

Jak na razie w akcji bierze udział regularnie czternaście osób. Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 10.00 i biegniemy wokół murów naszego miasta. – mówi jeden z organizatorów. – Chociaż bieg to za dużo powiedziane. Jest to trucht, a nawet truchcik. Może za nami nadążyć nawet pani z wózkiem dziecięcym, więc nikt nie powinien mieć obaw, że nie da sobie rady. – dodaje.

Plany na przyszłość również są interesujące. Organizatorzy zapewniają, że jeśli znajdzie się grupa osób, które będą chciały regularnie trenować być może uda się stworzyć klub biegaczy.

Wspólnie z „Perspektywą” zachęcamy do udziału w akcji. Najbliższy bieg już w najbliższą sobotę. Start tradycyjnie o godz. 10.00 spod Wieży Bramy Kłodzkiej przy ul. Narutowicza.

{gallery}paczkowbiegazperspektywa:149:112:0:0{/gallery} 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply