Roczek „Jagienki”

Restauracja "Jagienka"

O godz. 16, na placu przy ul. Wojska Polskiego rozpocznie się, organizowany przez paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji, „Festyn majowy”. Wydarzeniu towarzyszyć będą „Urodziny Jagienki” – impreza z okazji pierwszej rocznicy reaktywacji restauracji.

Restauracja "Jagienka"O godz. 16, na placu przy ul. Wojska Polskiego rozpocznie się, organizowany przez paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji, „Festyn majowy”. Wydarzeniu towarzyszyć będą „Urodziny Jagienki” – impreza z okazji pierwszej rocznicy reaktywacji restauracji.

Po dwunastu miesiącach swojej działalności „Jagienka” stała się ważnym punktem nie tylko na gastronomicznej, ale też kulturalnej mapie naszego miasta. Piątkowe wieczory muzyczne, organizowane wspólnie z Ośrodkiem Kultury, na stałe wpisały się już w kalendarz paczkowskich imprez. Kameralne koncerty, głównie bluesowe i jazzowe, przyciągają coraz szerszą publiczność. W ciagu pierwszego roku funkcjonowania restauracja była także gospodarzem i organizatorem kilku interesujących imprez okolicznościowych, w tym lokalnych obchodów Światowego Dnia Poezji.

W programie dzisiejszej imprezy urodzinowej przewidziano konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz poczęstunek dla gości (dania z grilla i beczka piwa). Początek świętowania o godz. 15.00. Wieczorem, o godz. 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna z wodzirejem.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply