Ścibórz: „złoty pociąg” pokrzyżował plany „Poszukiwaczy historii”?

1
Pałac Heymanna w Ściborzu. Foto: Pałac Heymanna Gospodarstwo Agroturystyczne

Ulega zmianie termin warsztatów w Ściborzu z telewizyjnymi „Poszukiwaczami historii”. Wszystko wskazuje na to, że zawinił „złoty pociąg”.

Jak pisaliśmy wczoraj, już w najbliższy piątek 4 września w pałacu Heymanna w Ściborzu miały odbyć się „Warsztaty poszukiwaczy historii” prowadzone przez Radosława Biczaka z telewizyjnego programu „Poszukiwacze historii” emitowanego na kanale Polsat Play.

Właściciel pałacu Heymanna właśnie zamieścił jednak na swoim facebookowym profilu informację na temat małej zmiany planów dotyczących warsztatów. Zdaje się, że „złoty pociąg” i w tym przypadku namieszał. ;)

Foto: facebook.com
Foto: facebook.com

Krzysztof Erm: No i stało się ! Cała Polska mówi o „złotym pociągu” w Wałbrzychu, dziennikarskie hordy z całego świata biegają po Dolnym Śląsku i…dzisiaj mi Radek przekazał, że nie może być w ten weekend! Ma pilną sprawę…o której nie mogę nic mówić. Sami sobie dopowiedzcie. Ale pozostaje nam następny weekend 11-13.09 . oraz 18-20 a potem znów nam poszukiwacza wyrywa pilny wyjazd :( Kto ma ochotę to proszę o korektę w swoim kalendarzu. Dla osób, które chcą uczestniczyć tylko w spotkaniu z Radkiem Biczakiem bez noclegów i wyżywienia – jest to możliwe , wtedy kwota za dwa dni to 80 pln/os. Uczestnictwo jest możliwe TYLKO po wcześniejszej rejestracji na priv.

Poza terminem w programie imprezy nic się nie zmienia. Przez trzy dni weekendu Radosław Biczak opowiadać będzie o poszukiwaniach, podróżach i programie „Poszukiwacze historii” oraz pokaże w terenie jak radzić sobie z aparaturą poszukiwawczą. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał okazję wziąć udział w pracach, które mogą znaleźć się w kolejnych odcinkach programu. Dodatkowo, Krzysztof Erm, właściciel obiektu, opowie o pałacu, jego historii, duchach i zagadkach.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply