PiS organizuje spotkanie z posłem Kłosowskim

0
"Sławomir Kłosowski 2008" autorstwa PiS - BP foto 008.jpg. Licencja CC BY 3.0 na podstawie Wikimedia Commons.

W najbliższy piątek 19 października w paczkowskim ratuszu odbędzie się spotkanie ze Sławomirem Kłosowskim, posłem na Sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.50 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego, a poprzedzi je msza święta w kościele parafialnym o godz. 18.00.

Tematami przewodnimi piątkowej wizyty będą problemy związane ze służbą zdrowia, oświatą oraz bezrobociem. Spotkanie, które odbędzie się pod hasłem “Obudź się Polsko” nawiązywać ma do manifestacji zorganizowanej pod koniec września w Warszawie. W marszu zainicjowanym przez PiS i NSZZ “Solidarność” wzięło udział 180 mieszkańców powiatu nyskiego, w tym 17 mieszkańców Paczkowa niezgadzających się z polityką polskiego rządu. Manifestanci z naszego miasta podkreślali, że protestują m.in. przeciw brakowi dialogu społecznego, podnoszeniu wieku emerytalnego oraz w obronie swobód obywatelskich i pluralizmu mediów.

Goszczący w Paczkowie poseł Prawa i Sprawiedliwości w latach 2006-2007 był wiceministrem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, a obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Edukacji. Jest członkiem Prezydium Klubu Parlamentarnego PiS oraz Rady Politycznej partii, a także szefem opolskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. To kolejna wizyta Sławomira Kłosowskiego w naszej gminie. We wrześniu ubiegłego roku poseł gościł w Paczkowie, a nieco wcześniej spotkał się z mieszkańcami Kamienicy.

Leave a Reply