Stowarzyszenie Kupców zaprasza na spotkanie

0

Lokalni handlowcy i przedsiębiorcy zwierają szeregi. Zarząd Stowarzyszenia Kupców w Paczkowie podjął decyzję, by poszerzyć swoje struktury o osoby prowadzące działalność gospodarczą inną niż handel. Kupcy zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców z terenu gminy zainteresowanych przystąpieniem do wspólnego stowarzyszenia.

Lokalni handlowcy i przedsiębiorcy zwierają szeregi. Zarząd Stowarzyszenia Kupców w Paczkowie podjął decyzję, by poszerzyć swoje struktury o osoby prowadzące działalność gospodarczą inną niż handel. Kupcy zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców z terenu gminy zainteresowanych przystąpieniem do wspólnego stowarzyszenia.

W ubiegłym miesiącu Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Kupców podjęło uchwałę o zmianie nazwy na Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Paczkowie. Taki zabieg, poprzez połączenie sił, ma na celu prowadzenie skuteczniejszych działań na rzecz rozwoju miejscowej przedsiębiorczości.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków nowej struktury odbędzie się w najbliższą środę 20 czerwca o godz. 18.00 w Hotelu „Kotwica” przy ul. Bolesława Chrobrego. Na zebraniu poruszane będą aktualne problemy dotyczące wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą. Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do dnia 19 czerwca pod numerem telefonu 77 431 65 46 w godz. od 8.00 do 17.00.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply