Sukcesy młodych artystów z Paczkowa

0

Zespół Bolero - PaczkówPod koniec minionego miesiąca w Otmuchowie odbyła się kolejna edycja Powiatowego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży, na którym reprezentacja Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie odniosła znaczące sukcesy. Szczegóły w rozwinięciu.

Zespół Bolero - PaczkówPod koniec minionego miesiąca w Otmuchowie odbyła się kolejna edycja Powiatowego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży, na którym reprezentacja Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie odniosła znaczące sukcesy.

Celem przeglądu od dziesięciu lat pozostaje niezmiennie konfrontacja dokonań twórczych różnych wykonawców, rozwijanie wrażliwości i kultury muzycznej dzieci i młodzieży, oraz doskonalenie warsztatu artystycznego.

W dziedzinie „Muzyka” paczkowski OKiR reprezentowała Alicja Czajkowska i Rita Madejczyk, która zgodnie z werdyktem jury zajęła III miejsce w kategorii klas IV – VI szkół podstawowych.

Na otmuchowskim festiwalu nie mogło także zabraknąć działającego przy paczkowskim Domu Kultury zespołu tanecznego Bolero. Zaprezentował się on w dwóch kategoriach wiekowych: klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych. W tym roku tancerze z OKiR okazali się bezkonkurencyjni i zdobyli pierwsze miejsca w obu kategoriach.

{loadposition adsense1}

Leave a Reply