Szczudlarze, gigantyczne bańki i uliczny spektakl

0
Happy Day z Ośrodkiem Kultury

Spektakl krakowskiego teatru ulicznego, szczudlarze i gigantyczne bańki mydlane, to niektóre atrakcje, jakie OKiR przygotował na najbliższy poniedziałek.

Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza do udziału w imprezie pn. HAPPY DAY, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek 22 czerwca. Choć, z uwagi na godzinę i dzień, wydarzenie skierowane jest głównie do uczniów paczkowskich szkół, to udział może wziąć w nim każdy.

Głównym punktem programu imprezy, która rozpocznie się o 9 rano na placu przy Ośrodku Kultury, ma być spektakl plenerowy „GRAAL” w wykonaniu krakowskiego teatru ulicznego „Scena Kalejdoskop”. „GRAAL” to żywiołowe widowisko uliczno-plenerowe, które łączy w sobie elementy spektaklu oraz teatru tańca. Jak zachwalają organizatorzy, szczególna dbałość o warstwę dźwiękową zaowocowała formą słuchowiska, dzięki której widz ma możliwość przeniesienia się wraz z bohaterem do świata jego marzeń, pragnień i lęków, a wykreowane przez szczudlarzy niezwykłe postaci zapełniają baśniowy świat, budząc grozę i śmiech.

W programie imprezy zaplanowano także pokaz gigantycznych baniek mydlanych oraz konkursy, gry i zabawy.

happy-day-15

Leave a Reply