Tragedia paczkowian pod Szklarami

0

Tragedia paczkowian pod Szklarami19-letni mieszkaniec Paczkowa zginął, a jego matka została ciężko ranna w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj za miejscowością Szklary w województwie dolnośląskim.

Tragedia paczkowian pod Szklarami

19-letni mieszkaniec Paczkowa zginął, a jego matka została ciężko ranna w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj za miejscowością Szklary w województwie dolnośląskim.

W czwartek 20 grudnia po godzinie 21.00 na drodze krajowej nr 8 za Szklarami (powiat ząbkowicki) doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Okoliczności zdarzenia są jeszcze badane, jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący od strony Wrocławia 45-letni mieszkaniec Paczkowa, kierujący audi a6, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg na zakręcie, wypadł z jezdni i dachował.

Samochodem podróżowała trzyosobowa rodzina. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni mężczyzna, a 39-letnia kobieta, w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

 

{loadposition adsense1}

{jcomments off}

Leave a Reply