Triathlon Rebelianta nad Zalewem Paczkowskim

5

W Kozielnie zostaną rozegrane dwie konkurencje zawodów triathlonowych organizowanych na rzecz stowarzyszenia SezaM.

 

[ads1]

 

W najbliższą sobotę 3 września, w Kozielnie wystartuje I Charytatywny Triathlon Rebelianta. Zawody są organizowane na rzecz Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane „SezaM”. – Triathlon Rebelianta to nowa inicjatywa, której główną ideą jest pomoc chorym na stwardnienie rozsiane. Poprzez wysiłek, współzawodnictwo, trening i wspólną zabawę będziemy wspierać Śląskie Stowarzyszenie „SezaM”. – czytamy na stronie organizatora.

Rywalizację rozpocznie walka na odcinku pływackim wokół wyspy w Kozielnie na dystansie ok. 1 km. Po wyjściu z wody zawodnicy wsiądą na rowery, by zmierzyć się na odcinku kolarskim o długości 40 km. Ostatnim etapem rywalizacji będzie bieg na 10 km z metą w Ząbkowicach Śląskich.

Imprezie towarzyszyć będzie zbiórka plastikowych nakrętek. Wśród osób, które przyniosą ich co najmniej 0,5 kg rozlosowane zostaną upominki. Całość funduszy pozyskanych z organizacji zawodów zasilić ma konto fundacji SezaM, której misją jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym. Całość zwieńczy piknik rodzinny na stadionie w Ząbkowicach Śląskich.

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/TriathlonRebelianta

 

5 KOMENTARZE

  1. Trochę to głupio zorganizowane. Start w Kozielnie a meta w Ząbkowicach. Powinno się to odbyć w jednym miejscu, żeby ludzie mogli pooglądać wszystko a nie tylko pływanie.

  2. Z tą charytatywnością to już wielka przesada, a tak naprawdę to nie ta strona rzeczywistości w obecnej sytuacji to tylko gruntowne i radykalne zmiany są potrzebne, destabilizacja i krucjata na kasę to zamysły niby mędrców górnolotnych.

Leave a Reply