„Trójka Dzieciom” wesprze WOŚP

8

Stowarzyszenie „Trójka Dzieciom” zaprasza do udziału w turnieju piłki siatkowej, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

13 stycznia w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Trójka Dzieciom”oraz GCSiR.

Koszt wpisowego to 100 zł. Podczas imprezy odbędzie się także licytacja pamiątkowego medalu z trzeciej edycji „Paczkowskiej Dychy”. Całkowite wpływy z imprezy zostaną przekazane na rzecz WOŚP.

Początek turnieju o godz. 10:00. Więcej informacji pod numerem telefonu 608342926 lub w GCSiR.

8 KOMENTARZE

 1. Dzieci będą żebrać dla hochsztaplera za dziękuję,bo większość kasy idzie na jego konto i jego rodziny.
  Dla szpitali coś kupi,aby zamydlić oczy frajerom , których będzie dalej doić.

 2. Te uczucia płodności , chorób i śmierci Bogiem nazywacie dajewcie się sterować manipulantom księżom i politykom , a tak do rzeczy modlicie się. a w Polsce coraz większa bieda , ludzi chorych , niepełnosprawnych i najwyższa śmiertelność w Europie w Unii zamykają kościoły za to kwitnie rozwój przemysłu ,a w Polsce budują kościoły i rujnują przemysł tak to działa albo kościół i bieda ,,albo rozwój cywilizacyjny i dobrobyt , po śmierci żadnego raju nie ma to tylko złudzenia żywych niech duchowieństwo wskrzesi ciała umarłych tych co sami Bogiem pomordowali.

  • Śp.Jaruzelski też tak uważał, a jak był „jedną nogą w grobie” to szybko się nawrócił i przed ostatnim tchem jeszcze się wyspowiadał. Jak trwoga to do Boga !
   Ja wolę,żeby w Polsce były kościoły i je dalej budowano, niż meczety i banda ćapatych których nasze prawo nie obowiązuje i robią co chcą (gwałty,morderstwa itd,itd.).
   Jak dożyjesz wieku Śp.Jaruzelskiego,to kto wie, czy do kościoła nie będziesz szedł na kolanach.
   Amen !

  • Jak ma być lepiej ,jeśli przy korycie przez większy okres „przemian”byli sami czerwoni złodzieje (PZPR,SLD,a do niedawna PO i PSL), tylko zmieniali szyldy i teraz też się pchają POd szyldem POKO.
   Nie wspominając tych wszystkich po urzędach,biurach itd.

Leave a Reply