„Trójka” ma nowego dyrektora

0

Szkoła Podstawowa nr 3 w PaczkowieZnamy już nowego dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie. Decyzją burmistrza na stanowisko to powołana została Ewa Krótkiewicz.

Nowa dyrektor placówki swoje obowiązki zacznie pełnić z dniem 1 września 2010 roku, zastępując tym samym Krystynę Kołcun, która piastowała funkcję tymczasowo, po odwołaniu Arkadiusza Kargola w lutym bieżącego roku.

Ewa Krótkiewicz ma 55 lat, pochodzi z Kamienicy, jest absolwentką pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu. Do niedawna była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu. W 2006 roku kandydowała do Rady Powiatu Nyskiego z ramienia Samoobrony RP.
Ewa Krótkiewicz ma 55 lat, pochodzi z Kamienicy, jest absolwentką pedagogiki szkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu. Do niedawna była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu. W 2006 roku kandydowała do Rady Powiatu w Nysie z ramienia Samoobrony RP.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply