„Trójka” wyróżniona w konkursie Microsoftu i Ministerstwa Edukacji!

0

Szkoła Bezpiecznego InternetuSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II została wyróżniona w konkursie „321 Internet” organizowanego w ramach projektu „Szkoła Bezpiecznego Internetu” i poświęconego bezpieczeństwu i ochronie prywatności dzieci i młodzieży w sieci.

Udział w rywalizacji opierał się na długoterminowym działaniu szkoły w zakresie promowania bezpieczeństwa w Internecie, m.in. poprzez szkolenia Rady Pedagogicznej, pedagogizację rodziców, oraz przede wszystkim zapoznanie uczniów z problematyką poprzez organizację kursów e-learningowych, tworzenie prezentacji multimedialnych, komiksów, rebusów oraz scenek wideo. Całość działań była nadzorowana przez panią Sabinę Werner. Sukces jest tym większy, że udział w nim wzięło ponad 80 szkół z całej Polski.

Organizatorami konkursu były firma Microsoft, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Kierowca Bezpieczny oraz Partnerstwo dla Przyszłości, a także Tygodnik Społeczno-Oświatowy „Głos Nauczycielski”. Honorowy patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply