Trzy samochody zderzyły się na obwodnicy [AKTUALIZACJA]

0

Trzy samochody zderzyły się na obwodnicyKilkadziesiąt minut temu na obwodnicy Paczkowa doszło do kolejnego groźnie wyglądającego wypadku drogowego.

Kilkadziesiąt minut temu na obwodnicy Paczkowa doszło do kolejnego groźnie wyglądającego wypadku drogowego.

W kraksie uczestniczył samochód ciężarowy, prawdopodobnie laweta, oraz dwa samochody osobowe typu van. Po raz kolejny do zdarzenia doszło na feralnym skrzyżowaniu paczkowskiej obwodnicy z drogą w kierunku Unikowic. Kierowcy pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Na razie nie są znane bliższe okoliczności wypadku.

To już trzeci wypadek, do którego doszło na wspomnianym skrzyżowaniu w ciągu roku.  Na początku września w tym samym miejscu motocykl zderzył się z fordem focusem. W wypadku śmierć poniósł 60-letni mężczyzna. Tuż przed świętami Wielkiej Nocy doszło do zderzenia lanci i peugeota. Ranne zostały wówczas dwie osoby.

W listopadzie ubiegłego roku ford mondeo zderzył się tam z dostawczym vw transporterem. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało siedem osób. Rok wcześniej w tym samym miejscu, w podobnych okolicznościach życie straciła 36-letnia mieszkanka gminy, a dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala.

 

AKTUALIZACJA:

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, kierowca volkswagena sharana wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Jadąca z przeciwka ciężarówka marki mercedes była zmuszona zjechać na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego zderzyła się z peugeotem partnerem.

W wypadku poszkodowanych zostało 6 osób. Ranni trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Ten artykuł powstał dzięki informacji przesłanej przez Czytelnika. Jeżeli dysponujesz ciekawymi informacjami lub zdjęciami, które Twoim zdaniem powinny znaleźć się na naszym portalu napisz do nas na adres redakcja@paczkow24.pl lub skorzystaj z formularza kontaktu.

 

{gallery}wypadek_15_10_11:200:150:0:0{/gallery}

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply