Ty też możesz zostać gwiazdą! 10 tys. zł do wygrania

Chcesz zaistnieć na scenie muzycznej, wygrać 10.000 zł i nagrać płytę? Weź udział w konkursie radia Nysa FM. Przesłuchanie w paczkowskim Domu Kultury już w czerwcu.

19 maja rozpoczynają się pierwsze przesłuchania organizowane w kolejnych domach kultury ziemi nyskiej. Paczkowskie, które odbędzie się w siedzibie Ośrodka Kultury i Rekreacji, zaplanowano na 9 czerwca.

Organizowany przez nyską rozgłośnię konkurs „Music Star” ma na celu promocję uzdolnionych muzycznie osób oraz pomóc im w debiucie scenicznym, promocję na rynku muzycznym oraz w mediach.

W konkursie mogą brać udział zarówno soliści, jak i zespoły, które dokonają rejestracji na stronie Radia Nysa FM, wypełniając zamieszczony tam formularz rejestracyjny. Wykonawcy powinni przygotować dwa utwory do wykonania podczas koncertu.

W każdym Domu Kultury, gdzie będzie odbywać się przegląd, wyboru wykonawców do udziału w koncercie finałowym dokona jury. Wszyscy wykonawcy wyłonieni w kolejnych przesłuchaniach wezmą udział w koncercie finałowym, podczas którego nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.

Nagrodą główną jest 10.000 zł oraz możliwość nagrania płyty. Dodatkowo słuchacze Radia Nysa FM przyznają w głosowaniu smsowym nagrodę publiczności. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie nysa.fm

Leave a Reply