Uwaga! Fałszywi pracownicy opieki społecznej!

0

Policja - PaczkówPaczkowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z jednego z mieszkań w centrum miasta. Gotówka została skradziona przez kobiety podające się za pracowniczki opieki społecznej.

Policja - PaczkówPaczkowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z jednego z mieszkań w centrum miasta. Gotówka została skradziona przez kobiety podające się za pracowniczki opieki społecznej.

Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami, do znajdującego się w centrum miasta, mieszkania 72-letniej mieszkanki Paczkowa, przyszły dwie kobiety, które przedstawiły się jako pracownice opieki społecznej.

Jak wynika z zeznań pokrzywdzonej, w pewnym momencie poprosiły o rozmienienie pieniędzy i korzystając z nieuwagi starszej pani, ukradły jej oszczędności w kwocie 1800 zł.

Do podobnego zdarzenia doszło w ostatnich dniach również w Nysie. W tym przypadku łupem oszustów padło 2000 zł.

Policja prosi o zwrócenie uwagi na osoby, którym otwieramy drzwi do naszych mieszkań. Przed wpuszczeniem kogokolwiek sprawdźmy, czy jest on rzeczywiście pracownikiem instytucji, na którą się powołuje.

{loadposition adsense1}

Leave a Reply