WOŚP przekaże sprzęt dla paczkowskiego ZOL-u

7
Szpital im. św. Jana Pawła II w Paczkowie

Paczkowski Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dostanie sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

[ads1]

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Paczkowie podległy Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Nysie otrzyma sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak zapowiedział na konferencji prasowej Norbert Krajczy, dyrektor nyskiego ZOZ-u, do Paczkowa w ciągu najbliższego miesiąca ma trafić 65 nowoczesnych łóżek z elektryczną regulacją, która umożliwi m.in. ustawienie wysokości oparcia pod plecy. Oprócz tego Orkiestra przekaże paczkowskiemu szpitalowi szafki, podnośnik transportowy oraz fotel kąpielowy. Dyrektor ZOZ-u liczy również na to, że Orkiestra przekaże wkrótce kolejne partie sprzętu, które usprawnią opiekę nad pacjentami.

W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Paczkowie przebywa obecnie ponad 60 przewlekle chorych osób.

7 KOMENTARZE

 1. Wspaniale…
  Mamy XXI wiek… coś co jest normą w zachodnich już placówkach od dawna trafi pod paczkowską „strzechę ” ZOL-u”…
  Wielkie dzięki WOŚP za ten dar.
  I nikt nie powie teraz w naszym mieście że te akcje p.Owsiaka nie mają sensu…
  MAJĄ WIELKI SENS…
  Tych,co powątpiewają zaprosiłabym obecnie do tej placówki żeby się przyjrzeli czym ta placówka dysponuje. Tak się złożyło że odwiedzałam tam znajomą… Leżała w pokoju który niczym nie różnił się od sali szpitalnej a sprzęty i łóżko to chyba Gierka pamiętają…
  Stąd wielki ukłon raz jeszcze w stronę WOŚP i osób które były i regularnie bywają zaangażowane w doroczne akcje p.Owsiaka.

 2. Mam nadzieję , że ktoś pomyśli o tym , aby uruchomić nasz szpital , ale dopóki Krajczy jest dyrektorem powiatowym , nic z tego nie będzie , wszystko pcha na Nysę .
  A gdzie jest nasz Burmistrz ! Panie Rolka , mniej wywiadów w mediach a więcej starań o szpital !!!

 3. Panie Krajczy,szpital w Paczkowie ,powinien zostać otwarty jak dawniej ,nie miał by pan przepychu w szpitalu Nyskim ,a co się z tym wiąże ,więcej ludzi by żyło ,bo liczy się każda minuta..

Leave a Reply