Wróciliśmy na stałe!

0

Po ponad dwóch miesiącach przerwy Paczkow24.pl wraca do sieci! Mamy nadzieję, że stęsknili się Państwo za nami choć trochę. Od dziś, tak jak poprzednio będziemy regularnie dostarczać paczkowianom najnowszych informacji z ratusza, wieści dotyczących lokalnej polityki, oświaty, problemów społecznych, sportu, kultury, a także doniesień z paczkowskiego Komisariatu.

Już wkrótce możecie Państwo spodziewać się również jeszcze większej ilości informacji i cyklicznych artykułów. W najbliższym czasie planujemy m.in. uruchomienie zapowiadanej już serii comiesięcznych tekstów poświęconych ciekawostkom z historii naszego miasta, której sądząc po nadsyłanych do nas mailach nie mogą się Państwo doczekać. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i sponsorzy dopiszą, już niebawem na Paczkow24.pl pojawią się także konkursy z ciekawymi nagrodami.

Jeśli już mowa o zmianach: postanowiliśmy nieco odmienić formułę cieszących się dużą popularnością artykułów dotyczących sesji paczkowskiej Rady Miejskiej. Zgodnie z Państwa sugestiami zdecydowaliśmy, że zamiast jednego dużego artykułu, poświęconego konkretnemu posiedzeniu Rady, będziemy publikować kilka lub kilkanaście tekstów, dotyczących poszczególnych spraw poruszanych w czasie obrad. Naszym zdaniem spowoduje to większą przejrzystość, zarówno treści jak i komentarzy.

Korzystając z przerwy usunęliśmy także kilka pojawiających się na stronie problemów technicznych, na które od jakiegoś czasu uskarżali się Państwo. Jeden z nich, chyba najbardziej widoczny, dotyczy wyglądu górnego bloku (tzw. newsflash), który dotychczas u niektórych Czytelników po prostu nie działał.

Pragniemy również podziękować wszystkim Czytelnikom za nadesłane do nas maile. Jako, że nazbierało się ich bardzo dużo, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość – na pewno na wszystkie odpowiemy. Przypominamy, że można się z nami skontaktować pod adresem mailowym redakcja@paczkow24.pl, telefonicznie pod numerem 505 221 961 lub za pomocą komunikatora Gadu-Gadu – 9554882. Jak zwykle będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu oraz za wszystkie informacje na temat wydarzeń wartych opisania na łamach Paczkow24.pl.

Leave a Reply