Wygraj zestaw szklanek kibica z Carlsberg i Paczkow24.pl

0

Wygraj zestaw szklanek kibica z Carlsberg i Paczkow24.pl

W środę 27 czerwca mobilna strefa kibica Fan City Tour odwiedzi Paczków. Na gości oprócz wspólnego oglądania meczu, czeka wiele atrakcji – jedna z nich na naszej stronie. Wśród partnerów strefy jest oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™, marka Carlsberg – wraz z nią Paczkow24.pl przygotował specjalny konkurs dla wszystkich Czytelników.

Wygraj zestaw szklanek kibica z Carlsberg i Paczkow24.plW środę 27 czerwca mobilna strefa kibica Fan City Tour odwiedzi Paczków. Na gości oprócz wspólnego oglądania meczu, czeka wiele atrakcji – jedna z nich na naszej stronie. Wśród partnerów strefy jest oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™, marka Carlsberg – wraz z nią Paczkow24.pl przygotował specjalny konkurs dla wszystkich Czytelników.

Do wygrania jest pięć zestawów szklanek kibica Carlsberg. W skład każdego z nich wchodzi sześć kufli z logo UEFA EURO 2012™. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać maila na adres redakcja@paczkow24.pl w tytule wpisując „Konkurs Carlsberg”, a w treści podająć swoje imię i nazwisko. Nagrody powędrują do osób, które skontaktują się z nami najszybciej.

Strefa kibica w Paczkowie

Strefa kibica Fan City Tour stanie przy ul. Wojska Polskiego na placu za Domem Kata i będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających w godzinach między 15.00 a 23.00. Wejście do niej będzie bezpłatne. Organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji dla każdego gościa. Na osoby chcące aktywnie spędzić dzień czekają m.in. piłkarskie kalambury, konkursy: na komentatora sportowego, na wiedzę o piłce nożnej, o Polskiej Reprezentacji Narodowej, o motoryzacji, a także rywalizacja o najsilniejsze i najcelniejsze kopnięcie piłki na boisku pneumatycznym. Czekając na wieczorną transmisję na żywo z piłkarskich rozgrywek, obserwować będzie można powtórki z najlepszych sytuacji meczowych UEFA, a także typować wyniki nadchodzących meczów.

Strefa Fan City Tour składać się będzie z dwóch wydzielonych obszarów. Pierwszy z nich to obszar oglądania meczów. Będzie tam można na ekranie diodowym o wymiarach 2,7m x 5,1m w technologii HD śledzić zmagania drużyn rywalizujących w UEFA EURO 2012™, a także wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorów. Za obszarem oglądania meczów znajdować się będzie strefa gastronomiczna m.in. z jedynym oficjalnym piwem UEFA EURO 2012™ – Carlsbergiem.

Wierzymy, że nasze zaangażowanie w projekt Fan City Tour pomoże w stworzeniu niesamowitej atmosfery podczas UEFA EURO 2012™ w całej Polsce. Chcemy, żeby dzięki temu, nadchodzące Mistrzostwa Europy były najlepsze w historii, a Polacy pokazali się z najlepszej strony. Jesteśmy pewni, że wspólnie damy radę. – mówi Wojciech Żabiński, dyrektor projektu Euro 2012 Carlsberg Polska.

Strefa kibica FAN CITY TOUR

 

FAN CITY TOUR to ogólnopolski projekt związany z mistrzostwami UEFA EURO 2012TM, którego celem jest organizacja 100 jednodniowych Mobilnych Stref Kibica FAN CITY TOUR w polskich miejscowościach nie pełniących roli miast – gospodarzy UEFA EURO 2012TM. Projekt realizowany będzie w okresie od 8 czerwca do 2 lipca 2012 roku, w dniach, w których będą odbywały się rozgrywki UEFA EURO 2012TM. Przez 20 dni mieszkańcy polskich miast będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym, ogólnopolskim przedsięwzięciu, którego celem jest promowanie wspólnego kibicowania całych rodzin w tak wyjątkowym dla Polski okresie. Organizatorzy przewidują, że Mobilne Strefy Kibica odwiedzi łącznie około 500 000.

 

Strefa kibica FAN CITY TOUR

 

WYNIKI!

Najszybciej zgłosili się do nas:

Marcin Caputa

Wojciech Kalfas

Monika Ogrodnik

Adam Pawełczyk

Maciej Suszycki

 

Gratulujemy! Zwycięzcy zostaną powiadomieni o sposobie odbioru nagród drogą mailową.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply