Wyniki wyborów do Rady Powiatu w okręgu nr 4 (Gmina Paczków i Gmina Otmuchów)

0

 

Radni Powiatu Nyskiego z okręgu nr 4 (Gmina Paczków i Gmina Otmuchów):


Piotr WOŹNIAK – Otmuchów (416 głosów) KW SLD

Czesław BIŁOBRAN  – Otmuchów (577 głosów) KW PSL

Artur ROLKA – Paczków (657 głosów) KW PO

Jan STĘPKOWSKI – Otmuchów (752 głosy) KW PIS

Kalikst ORŁOWSKI  – Otmuchów (403 głosy) KWS „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”


Pełny skład Rady Powiatu kadencji 2010-2014

Szczegółowe wyniki głosowania w okręgu nr 4 (Gmina Paczków i Gmina Otmuchów)



Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 

Woźniak Piotr Jan (33 l.) Otmuchów 4,24% (416 głosów)

Toś Marian (59 l.) Paczków 1,82% (179 głosów)

Górski Zbigniew Andrzej (53 l.) Jarnołtów 3,52% (345 głosów)

Burski Piotr Paweł (62 l.) Otmuchów 1,94% (190 głosów)

Banasiak Artur Wojciech (42 l.) Otmuchów 4,05% (397 głosów)

Piwowarczyk Sławomir Stanisław (34 l.) Maciejowice 1,32% (130 głosów)

Orlański Wiesław Antoni (61 l.) Frydrychów 1,44% (141 głosów)

Wyżkiewicz Roman (62 l.) Paczków 0,12% (12 głosów)

Hulbój Czesław Mieczysław (56 l.) Gościce 0,85% (83 głosy)

Lisowski Zygmunt (58 l.) Malerzowice Małe 0,47% (46 głosów)


Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 

Biłobran Czesław (55 l.) Otmuchów 5.88% (577 głosów)

Wilczek Mieczysław Bolesław (48 l.) Paczków 3.17% (311 głosów)

Kaczyński Leszek Czesław (61 l.) Kałków 0.75% (74 głosy)

Bogdanowicz Daniel Remigiusz (34 l.) Paczków 0,79% (78 głosów)

Podruczny Leszek Wiktor (47 l.) Otmuchów 0,44% (43 głosy)

Chronowska Elżbieta Stanisława (55 l.) Paczków 1,69% (166 głosów)

Kruszewska Halina Regina (55 l.) Paczków 0,56% (55 głosów)

Szałatyński Ryszard Andrzej (54 l.) Jarnołtów 0,53% (52 głosy)

Trytko Urszula Ewa (51 l.) Dziewiętlice 0,64% (63 głosy)

Jarmoliński Wiesław (52 l.) Goraszowice 0,44% (43 głosy)


Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 

Rolka Artur Piotr (33 l.) Paczków 6,70% (657 głosów)

Ziółkowski Ryszard (58 l.) Otmuchów 2,05% (201 głosów)

Żak Leszek Andrzej (51 l.) Paczków 0,85% (83 głosy)

Cwajna Janusz Julian (61 l.) Śliwice 0,47% (46 głosów)

Gronkiewicz Alicja Katarzyna (42 l.) Otmuchów 0,46% (45 głosów)

Rozkocha Marcin Łukasz (29 l.) Śliwice 0,69% ( 68 głosów)

Popiel Barbara Helena (47 l.) Paczków 0,64% (63 głosy)

Malczyk Teresa Zuzanna (64 l.) Starowice 0,23% (23 głosy)

Pośpiech Piotr Tomasz (39 l.) Śliwice 0,55% (54 głosy)


Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 

Stępkowski Jan Michał (49 l.) Otmuchów 7,66% (752 głosy)

Piasek Bogumiła (56 l.) Jarnołtów 1,18% (116 głosów)

Lelek Bolesław (64 l.) Paczków 1,28% (126 głosów)

Czykiel Ryszard (62 l.) Paczków 0,62% (61 głosów)

Trawińska Angelika Patrycja (24 l.) Starowice 0,32% (31 głosów)

Majka Helena Teresa (50 l.) Trzeboszowice 2,33% (229 głosów)

Cichowska Barbara Maria (51 l.) Paczków 0,40% (39 głosów)

Kordek Marian (61 l.) Śliwice 0,17% (17 głosów)

Urbańczyk Andrzej (53 l.) Siedlec 0,44% (43 głosy)

Tworkowski Łukasz (23 l.) Otmuchów 2,32% (228 głosów)


Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” 

Orłowski Kalikst Jan (71 l.) Otmuchów 4,11% (403 głosy)

Jasiok Grzegorz Wojciech (40 l.) Paczków 2,85% (280 głosów)

Wylon Stanisław Antoni (61 l.) Otmuchów 1,16% (114 głosów)

Pawlinów Ewa Karolina (40 l.) Paczków 0,64% (63 głosy)

Pliszczak Józefa Aleksandra (63 l.) Wójcice 0,94% (92 głosy)

Gaweł Małgorzata Barbara (46 l.) Paczków 0,57% (56 głosów)

Czepiel Halina (65 l.) Łąka 1,21% (119 głosów)

Wojtaś Dorota Agnieszka (34 l.) Unikowice 0,29% (28 głosów)

Wyczałkowski Bogdan Andrzej (38 l.) Paczków 2,43% (238 głosów)


Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY LIGA POWIATU NYSKIEGO 

Górska Krystyna (53 l.) Otmuchów 2,44% (239 głosów)

Kargol Arkadiusz Tomasz (38 l.) Paczków 0,58% (57 głosów)

Haręża Józef (62 l.) Buków 0,90% (88 głosów)

Śpiewak Marcin Jacek (24 l.) Kamienica 2,15% (211 głosów)

Korecka Maria Renata (64 l.) Otmuchów 0,70% (69 głosów)

Wandzel Ryszard Tadeusz (55 l.) Paczków 0,31% (30 głosów)

Zawada Joanna Danuta (38 l.) Paczków 0,19% (19 głosów)

Żak Janina Helena (54 l.) Unikowice 0,71% (70 głosów)

Kendik Ilona Jadwiga (43 l.) Paczków 1,16% (114 głosów)

Juzyk Danuta (63 l.) Otmuchów 0,83% (81 głosów)


Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE 

Majka Zbigniew (59 l.) Otmuchów 4,36% (428 głosów)

Wójcik Zdzisław Zenon (53 l.) Paczków 1,52% (149 głosów)

Potoczak Jolanta Alicja (45 l.) Buków 0,75% (74 głosy)

Pomietło Janina Franciszka (51 l.) Kozielno 2,13% (209 głosów)

Simińska Maria Wiesława (50 l.) Maciejowice 0,41% (40 głosów)

Grabowski Marcin Władysław (31 l.) Wilamowa 1,19% (117 głosów)

Kochanowska Bożena Urszula (54 l.) Nysa 0,09% (9 głosów)

Komarow-Kuźmińska Anna Maria (47 l.) Paczków 0,39% (38 głosów)

Siembieda Agnieszka Stanisława (49 l.) Malerzowice Małe 0,46% (45 głosów)

Czyżewski Edward (54 l.) Paczków 0,50% (49 głosów)

{loadposition adsense1}

Dodaj komentarz