Wypadek przy Orlenie

Dwa samochody zderzyły się przy paczkowskiej stacji paliw Orlen. Ruch odbywa się wahadłowo.

Około 10.30 doszło do wypadku na zjeździe z drogi krajowej nr 46 na Paczków. Przy stacji paliw sieci Orlen zderzyły się dwa samochody – osobowy opel oraz volkswagen sharan. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę volkswagena.

W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne. Na miejscu poszkodowanym udzielał pomocy zespół ratownictwa medycznego. Ruch samochodowy na wspomnianym odcinku drogi krajowej odbywa się w tej chwili wahadłowo.

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo newralgiczne miejsce i skrzyżowanie z droga podporządkowaną a do tego z główną, gdzie brakuje odpowiedniej widoczności ze strony podporządkowanej. Problem rozwiązałoby w tym miejscu rondo.

    • Ja nigdy nie miałam problemu, żeby stamtąd wyjechać. Wszystko dobrze widać, wystarczy stanąć i poczekać na swoją kolej. Rondo w tamtym miejscu to niepotrzebne koszty i czas przeznaczony na budowę.. Drodzy kierowcy! Wystarczy trochę cierpliwości przy czekaniu aż pas będzie wolny do jazdy:)

      • Zgadzam się z taką oceną, pomimo wcześniejszego z mojej strony komentarza. Kierowcy zazwyczaj lubią włączać się na pas drogi z pierwszeństwem przejazdu tzw. inercją i mamy tego skutki. Bo należy się zatrzymać i upewnić, że nikt nie nadjeżdża.

  2. Ludzie wystarczy troche cierpliwosci i Kultury jazdy. To skrzyzowanie to nie rondo w Paryzu,A kierowca Musi miec oczy szeroko otwarte ,Przeciez nic by sie nie wydazylo gdy trzeba poczekac .tak wlasnie konczy sie pospiech.

Leave a Reply