Wytypuj wyniki – wygraj reprezentacyjne gadżety!

0

Wytypuj wyniki - wygraj reprezentacyjne gadżety!Już za kilka godzin mecz Polski z Grecją zainauguruje rozgrywane w naszym kraju EURO 2012™. Aby stworzyć choć namiastkę atmosfery mistrzostw na naszym portalu przygotowaliśmy dla Państwa specjalny konkurs.

Już za kilka godzin mecz Polski z Grecją zainauguruje rozgrywane w naszym kraju EURO 2012™. Aby stworzyć choć namiastkę atmosfery mistrzostw na naszym portalu przygotowaliśmy dla Państwa specjalny konkurs.

Do wygrania jest 6 zestawów gadżetów reprezentacyjnych dostarczonych przez Polski Związek Piłki Nożnej. W skład każdego pakietu wchodzi zdjęcie, oficjalny plakat reprezentacji oraz książeczka “Polska 2012”, z której kart możemy zapoznać się m.in. z krótką historią polskiego futbolu oraz sylwetkami piłkarzy naszej reprezentacji. Nagrody są co prawa skromne, ale z całą pewnością ucieszą najwierniejszych kibiców polskiej drużyny.

Zestawy powędrują do sześciu osób, które najtrafniej wytypują wyniki grupowych spotkań Polska-Rosja oraz Polska-Czechy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać przewidywane wyniki obu meczów (wpisujemy zatem przykładowo: 1:0 dla Polski) wraz z imieniem i nazwiskiem na adres: redakcja@paczkow24.pl. W razie wystąpienia identycznych typów decydować będzie kolejność nadesłanych odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca do godziny 20:00. Powodzenia!

P.S. Trzymajmy kciuki za biało-czerwonych! ;)

Nagrody

 

WYNIKI KONKURSU

Nagrody powędrują do:

Barbary Kupczak

Malwiny Kapusz

Patryka Nazarańskiego

Mateusza Talika

Bronisława Kupczaka

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply