Zderzyły się 2 renault clio. Pięć osób rannych

0

Groźny wypadek na drodze krajowej pomiędzy Starym Paczkowem a Wilamową. Rannych zostało pięć osób. Trasa w kierunku Nysy jest nieprzejezdna.

Groźny wypadek na drodze krajowej pomiędzy Starym Paczkowem a Wilamową. Rannych zostało pięć osób. Trasa w kierunku Nysy jest nieprzejezdna.

Dzisiaj rano, około godz. 8, na drodze krajowej nr 46 doszło do groźnego wypadku. Na odcinku między Starym Paczkowem a Wilamową zderzyły się dwa jadące w przeciwnych kierunkach samochody marki renault clio.

Ze wstępnych ustaleń policji i relacji świadków wynika, że samochód jadący od strony Otmuchowa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadacym od strony Paczkowa renault clio.

W aucie, które zjachało na przeciwległy pas ruchu podróżowały dwie mieszkanki powiatu nyskiego, kierująca pojazdem 29-latka i jej 18-letnia pasażerka. W drugim samochodzie znajdowały się trzy osoby, 60 letni kierowca, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego oraz dwoje pasażerów. Rany odnieśli  wszyscy uczestnicy zdarzenia. W ciężkim stanie jest 29-letnia kobieta kierująca jednym z aut. Poszkodowanych przewieziono do nyskiego szpitala.

Droga, na której doszło do wypadku jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Dla osób jadących w kierunku Nysy policja wyznaczyła objazd przez Unikowice, Ujeździec i Trzeboszowice. Jak informuje st. sierż. Katarzyna Janas, utrudnienia na drodze powinny potrwać jeszcze maksymalnie pół godziny.

Leave a Reply