Już jutro drogowcy zamkną odcinek drogi wojewódzkiej 382 w Paczkowie. Utrudnienia mają potrwać do listopada. 

Firma BUDIMEX S.A. realizująca przebudowę drogi wojewódzkiej 382 w Paczkowie poinformowała o wprowadzeniu zmiany organizacji ruchu na czas prowadzonych prac.

Już jutro tj. 1 lipca drogowcy zamkną 1,5-kilometrowy odcinek drogi od wjazdu na stację benzynową „Orlen” do skrzyżowania DW382 z ulicą Młyńską. Dojazd do Delikatesów Centrum ma zostać umożliwiony ulicą Mickiewicza.

Jak poinformowano, zmiana organizacji ruchu wiąże się również z wyznaczeniem objazdu dla samochodów ciężarowych poprzez drogę krajową nr 46 do Złotego Stoku, następnie drogą wojewódzką nr 390 do Kamieńca Ząbkowickiego do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 382 (skrzyżowanie z ulicą Paczkowską) do miejscowości Byczeń i dalej drogą wojewódzką nr 382 do Paczkowa. Jednocześnie umożliwiony będzie przejazd dla ruchu samochodowego z zachowaniem obowiązującego ograniczenia tonażowego do ulicy Młyńskiej w Paczkowie od strony Kamieńca Ząbkowickiego.

Utrudnienia związane z przebudową drogi mają potrwać do listopada. Oprócz nowej nawierzchni, doczekamy się także nowych chodników i zatoczek autobusowych. Całkowicie przebudowane i przeorganizowane mają też zostać skrzyżowania ulic Jana Pawła II, Wojska Polskiego i Kopernika oraz Jana Pawła II i Mickiewicza.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply