Zmieniamy się!

0

Witamy w odświeżonej wersji niezależnego serwisu internetowego Paczkow24.pl! Na Nowy Rok postanowiliśmy zrobić Państwu małą niespodziankę i przygotowaliśmy nową szatę naszego portalu – godną kończącej się pierwszej dekady XXI wieku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis był teraz bardziej czytelny, funkcjonalny, nowocześniejszy i bardziej estetyczny. Zmiany nie byłyby jednak możliwe bez naszych Czytelników – to dzięki Państwa sugestiom wiedzieliśmy co zmienić, co dodać, a z czego zrezygnować. Dziękujemy za wszystkie uwagi i liczymy na dalszą pomoc z Państwa strony, byśmy dalej mogli zmieniać się na lepsze zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Niestety nie wszystko jest jeszcze dopięte na ostatni guzik, bo chcieliśmy oddać serwis do Państwa dyspozycji wraz z początkiem 2010 roku i wiele pracy jest przed nami, dlatego prosimy o wyrozumiałość – wszystko będziemy się starać uzupełniać stopniowo. Niestety do nowej wersji serwisu nie udało nam się przenieść starych komentarzy, dlatego dla tych z Państwa, którzy będą chcieli do nich powrócić postanowiliśmy pozostawić jeszcze na jakiś czas starą wersję serwisu, do której będzie można wkrótce przejść klikając „Stara wersja” w prawym górnym rogu strony.

Pełną listę zmian i nowości znajdziecie Państwo w rozwinięciu.

 

Wśród zmian, które zapewne Państwo zauważą warto wymienić choćby nowoczesny news-flash (moduł z odnośnikami do artykułów na szczycie strony), w którym będziemy prezentować najważniejsze i naszym zdaniem najbardziej godne uwagi artykuły, nowy, bardziej funkcjonalny komponent odpowiedzialny za ogłoszenia, bardziej przejrzystą i efektowną galerię czy wbudowane w stronę forum dyskusyjne, któremu mamy zamiar poświęcać teraz więcej uwagi. Warto także nadmienić o możliwości tworzenia własnego profilu, z pomocą którego będziecie Państwo mogli dodawać komentarze do artykułów (bez obawy, że ktoś się podszyje do Państwa pseudonim), korzystać z forum, edytować i usuwać dodane przez siebie ogłoszenia, a w przyszłości także zapraszać znajomych i dodawać zdjęcia do własnej galerii. Do tego dochodzą jeszcze takie szczegóły jak bardziej przejrzysta i dokładniejsza prognoza pogody, wyszukiwarka treści na stronie czy możliwość zmiany wielkości czcionek w tekstach. Zamierzamy także częściej niż dotychczas przeprowadzać sondaże i pytać o Państwa zdanie w różnych kwestiach za pomocą różnego rodzaju ankiet.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona Paczkow24.pl przypadnie Państwu do gustu. Włożyliśmy w nią mnóstwo pracy, ale zdajemy sobie sprawę, że do doskonałości wiele nam jeszcze brakuje, dlatego prosimy Państwa o dalsze sugestie i uwagi.

Leave a Reply