Przebite koła i rozbite lusterka. Bezsensowne akty wandalizmu na ulicach Paczkowa. 

Nietypowe zdarzenie na ul. Kościuszki w Paczkowie. Na początku grudnia nieznany sprawca przebił siedem opon w trzech samochodach zaparkowanych wzdłuż jezdni.

Według relacji świadków na miejscu zdarzenia widziana była kobieta. Niestety na chwilę obecną nie są znane motywy, ani tożsamość sprawcy.

Do podobnego zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Słowackiego. W Boże Narodzenie w godzinach wieczornych ktoś rozbił lusterka w trzech zaparkowanych przy drodze samochodach. W obu sprawach postępowania prowadzi paczkowska policja.

17 KOMENTARZE

  1. to co nie ma kamer w Paczkowie czy monitoring na sklepach ? tylko się kurła nie chce naszym pieskom wolą mandaty za zaparowane szyby wstawiać ,

  2. Paczkowska policja sie tym zajmie xd śmiech. Patalachy do 10 nie umia liczyć. Jest grudzień te przebite opony mogą być od fajerwerku.

  3. Ojcu wypadł portfel w miejscu z monitoringiem, nawet nie sprawdzili. Pomijając kasę musiał wyrobić na nowo wszystkie dokumenty.

  4. Przepuszczam że sprawy tych aut ,jak i wszystkiego co łączy się przede wszystkim z Rynkiem , to sprawka grupki dzieciaków których domem jest ulica.Znaleźli sobie nową zabawę ,kosztem innych ….

  5. Może być i tak , czy ” z dobrych czy ze złych domów ” to mnie nie interesuje aż tak, jak to co takie małolaty robią po 22- giej i później na dworze?? Szaleją,piją ,palą i demolują, szkoda tego co powstaje w tym mieście.

  6. Ja dziś wiem, że tak się szalało w parku że, ławka poszła na spacer na ul. Staszica przy Bramie Ząbkowickiej , hmm a może nie mogła już tyle wysiedzieć z tymi co ją niszczą,więc sama się puściła 😉

Leave a Reply