Kolorowe balony i koncerty – ogłoszono program VI edycji Aeropikniku.

W ostatni weekend lipca odbędzie się szósta edycja Aeropikniku połączonego z Balonowym Pucharem Polski. Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się w piątek 27 lipca. Balony wzbiją się w powietrze z płyty Stadionu Miejskiego w Paczkowie o godz. 18.30. Pierwsze kolorowe statki powietrzne zobaczymy natomiast na paczkowskim niebie już w czwartkowy wieczór, kiedy to rozpoczną się loty sportowe.

Na sobotę zaplanowano dalszą rywalizację zawodników, a także nocny pokaz balonów. W godzinach popołudniowych na scenie nad Zalewem Paczkowskim prezentować się będą zespoły sceniczne Ochotniczych Straży Pożarnych. Muzyczny wieczór w Kozielnie upłynie z kolei przy dźwiękach disco-polo. Na scenie wystąpią B-QLL i Camasutra. Drugi dzień imprezy zakończy zabawa taneczna z DJ-em.

Niedzielne świętowanie otworzy spektakl „Czy wy wiecie, czy nie wiecie, że Kawki są na świecie” w wykonaniu teatru TeatRegeneracja”. O godzinie 16 na scenie w Kozielnie wystąpią zespoły Kaliber, Flow Up, Sen i Kapela Wujka Idziego. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Red Lips, znana m.in. z piosenek „To co nam było”, czy „P.S.”, która pojawi się na scenie o godz. 22.00.

Patronem medialnym Aeropikniku jest Paczkow24.pl. 

 

3 KOMENTARZE

  1. Zastanawiające jest to że taka impreza powinna być promowana w mieście Paczków. Potem się słyszy gdzie są atrakcje i turyści .

Leave a Reply