Awaria na placu budowy. Paczków i Unikowice bez wody.

Podczas prac przy przebudowie płyty paczkowskiego Rynku doszło do przerwania sieci wodociągowej.

Do uszkodzenia doszło na rogu Rynku i ul. Narutowicza. Zgodnie z informacją przekazaną przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji wstrzymane zostały dostawy wody dla odbiorców w Paczkowie i Unikowicach.

Zgodnie z komunikatem obecnie trwają prace naprawcze, a wznowienie dostaw wody ma nastąpić w godzinach wieczornych.

20 KOMENTARZE

 1. Ach ci specjaliści…. Zamiast dobrze zrobić to rynek zrujnowany, rurę rozwalili. To jeszcze jakiś budynek zawalą i będziemy mieli komplet. Pan Wiesiu byłby zadowolony :D

 2. Mieszkałam na 20 tysiecznym osiedlu i nie raz bylismy bez wody z róznych przyczyn Przyjmowalismy to za rzecz naturalną

 3. Głowa w betoniarce auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuùuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. jest 22 i dalej nic.dlaczego nie ma żadnych beczkowozów? mam kupić wodę w biedronce do spłuczki w toalecie?
  Szkoda że nikt sie tym nie zainteresuje.może chociaż przewodniczący Rady Miasta coś załatwi ? Po co kreować się daremnie a nie wtedy jak jest tego potrzeba?

 5. Po co jest ta str.Paczków 24 skoro nie ma tu żadnych konkretnych wiadomości? Komentarze są usuwane a przecież nie każdy ma fc bo tam burmistrz „swoje chwali” a i potem to samo w „Głos Paczkowa”.
  I oczywiście na fc sami lizidupy , żadnych uwag i negatywów bo też są usuwane. Hipokryzja.

 6. jaki głos paczkowa co obiecywali a kto go ma były obiecanki że dostanie każdy ale …….GÓWNO.Następna sprawa przerwali rurę zawalą budynek ale fakt faktem firma super ZROBILI CHODNIK W PARKU KTÓRY SIĘ ROZSYPUJE OD ARMI KRAJOWEJ . POWODZENIA Z POPRAWKAMI NA RYNKU. PEWNIE OBECNY BURMISTRZ ZAŁOŻY FIRMĘ DO POPRAWEK . MOŻE TO POTRAFI ZROBIĆ.

 7. Hehehe no i piekna katastrofa.Zabrakło wody.A banieczkę i po wodę.Taki problem dla jasnie państwa???Prawie każdy mieszkaniec Paczkowa ma rodowód wiejski.Co już zapomniało się jak boso
  biegało z kurami po podwórku????

 8. Ciekawe,czy ,,Wodociągi” odpiszą od rachunku chociaż po 1 kubiku odbiorcom wody, za ten syf,który trzeba spuszczać co dzień i który zatyka urządzenia podłączone do wody.
  Podobno jest taki przepis,tylko ktoś udaje,że o niczym nie wie.

Leave a Reply