Obejrzyj fotorelację z paczkowskich obchodów 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Cała Polska uczciła dziś kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Paczkowskie obchody tradycyjnie rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny celebrowaną przez Ks. Proboszcza Jarosława Ostrowskiego. Po nabożeństwie, zebrani w towarzystwie Paczkowskiej Orkiestry Dętej przeszli pod pomnik Armii Krajowej przy ul. Kołłątaja, gdzie odśpiewano Hymn Narodowy, złożono wiązanki i wygłoszono mowy okolicznościowe.

Foto: Kinga Rajfur

2 KOMENTARZE

  1. Redakcjo szanowna, filtrujcie przekazane Wam do publikacji materiały. To, że posiada się cyfrowy aparat i można bezkarnie wykonać dziesiątki nieciekawych, bezmyślnych i powielających się ujęć, to nie znaczy, ze wszystkie je trzeba opublikować! W niesłusznie minionej dobie lustrzanek analogowych, fotografujący szanował kadr, naciskał na spust migawki z rozwagą a fotografia reporterska i nie tylko, stała na wysokim poziomie a odbiorca zapewne nie czuł się niedoinformowany.

  2. Mi fotorelacja bardzo się podobała. Nie mogłem zjawić się na święcie osobiście, ale cieszę się, że mogłem zapoznać się z tym wydarzeniem na łamach serwisu. Iluminacja obrazu Jaśnie Panienki robi naprawdę niesamowite wrażenie.
    Pozdrawiam Mieszkańców Paczkowa

Leave a Reply